Shiseido’nun yeni buluşuyla nemlendirmenin ötesinde bir adım

Essential Energy Hydrating Cream & Hydrating Day Cream SPF 20

Shiseido, cildin nem üretme yeteneğini harekete geçiren özel buluşu ‘hyaluronic acid red’ içeren yeni kremi essential energy ile sağlıklı ve canlı bir cildin anahtarını sunuyor.

Daha yavaş yaşlanma belirtileri gösteren, pürüzsüz görünen ve sağlıkla parlayan bir cilt her kadının hayali ve temelde bunlara kavuşabilmek için cildi nemlendirmek büyük önem taşıyor. Shiseido, özel buluşuyla ürettiği yeni kremi Essential Energy ile cildinizi nemlendirmenin bir adım ötesine taşıyor.

Essential Energy Hydrating Cream & Hydrating Day Cream SPF 20, cildi sadece nemlendirmekle kalmayıp; temelde kendi iç gücünü yeniden ortaya çıkarıyor.

Kimler için uygun?

Cildinde nemsizlik, yorgunluk, pürüzlülük ve ince çizgi gibi ilk değişiklikleri fark eden 25 yaşın üzerindeki tüm cilt tipleri için uygun!  Kullanıldığı anda cildin her yerine hayati önem taşıyan besinler, nem ve hyaluronik asidi ulaştırıyor.

Çok hızlı bir şekilde cildin neme doymasını ve kendi kendine korumasını sağlayan Essential Energy; sadece 1 gün sonra pürüzsüz, yumuşak, dolgun ve parlak bir cilt vadediyor.

Essential Energy Hydrating Cream; Hyaluronic Acid Red ile cildin kendi doğal Hyaluronik asit üretimini teşvik ederek derinlemesine nemlendirme sağlamaktaadır. Essential Energy Hydrating Day Cream SPF 20 ise derin nemlendirmenin yanı sıra; SPF 20 sayesinde dış etkenlere karşı koruma sağlıyor.

Nemlendirme kırmızı renge dönüyor

Essential Energy, Shiseido’nun özel buluşu üç hyaluronik asitten oluşan yeni ‘HYALURONIC ACID RED’ teknolojisine sahip. Bu yeni teknoloji; difüzyonu ve cildin kalbindeki suyu tutma yeteneğini artırmak için benzersiz bir hyaluronik asit üçlüsü içeriyor. Çift etkili formülüyle nemi artırırken; ilk yaşlanma belirtilerini azaltıyor. Sadece cilt yüzeyinden değil içten de nemlendirme ve onarım sağlıyor.

Ürün; doğal yeşillikler, narenciye ve çiçeksi notaların taze bir kombinasyonunu içeren kokusu ile de taze bir his uyandırıyor.

Fiyatı: 990 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir