Sicilya’nın zenginliğini ve bereketini özetleyen kokular

İki yeni Blu Mediterraneo 

Sicilya’nın güneşli topraklarındaki Castelvetrano’nun yeraltı su kaynakları açısından zengin kumlu toprağı, benzersiz bir mikro iklimle birleşerek narenciye yetiştiriciliği için mükemmel bir temel oluşturuyor. Ortaya çıkan meyveler, bu bölgenin benzersizliğini temsil eden farklı koku nüanslarını ifade ediyor.

Görkemli ağaçlara ve enfes meyvelere ev sahipliği yapan verimli Sicilya mandalina ve narenciye tarlaları, özel villa bahçelerinin güzelliğini yansıtan Giardini olarak anılıyor. Bu bölgeye bir övgü olarak Acqua di Parma, iki yeni Blu Mediterraneo kokusunu sunuyor. Olgunlaşmadan hasat edilen bu değerli yeşil mandalinalar, yeni kompozisyonlara karakteristik, canlı ve yeşil koku notaları katıyor.

Sofistike Blu Mediterraneo Mandarino di Sicilia

Mimari, kültür ve doğa ihtişamının birleştiği Sicilya’nın güneşli manzaralarından ilham alıyor. Akdeniz güneşiyle dolup taşan koku, yeşil mandalinanın canlandırıcı aromasıyla açılıyor. Bergamot, limon ve sulu kırmızı portakalın canlı karışımıyla parlıyor. Bu kombinasyon, yoğun zümrüt nüansları ve canlı bir tazelik yayarak kokuyu Sicilya yazının parlaklığıyla sarıyor.

Orta notalardaki mandalinanın yeşil tonu, turunç yaprağı ve nanenin tazeliğiyle buluşuyor. Sedir ağacı alt notası  misk ise saf, sofistike bir parlaklık katıyor. Mandarino di Sicilia, Art Déco etkileri taşıyan Acqua di Parma şişesiyle sunuluyor. Sade, lüks ve kalın cam, yansıma oyunuyla denizin şeffaflığını çağrıştırıyor.

Tardivo di Ciaculli mandalinaları

Bu mandalinalar; canlı, taze, sulu ve keskin alt ton profili yakalamak için Ekim ayının başında elle toplanıyor. Yeşil mandalinanın özü, canlı İtalyan narenciye notaları (bergamot, limon ve kırmızı portakal) ile harmanlanıyor. Parlaklığını taze, sulu tonlarla artırıyor. Turunç yaprak ve serin nane yoğunluğu, yeşil ve tonik vurgularını derinleştiriyor. Aromatik sedir ağacının tabanda denge ve destek sağladığı bir orta notalı koku sağlıyor.

Son olarak miskin izi, en değerli esansların sofistike özgünlüklerini ifade edebildiği zarif bir manzarayı çağrıştırarak kokuyu geliştiriyor. Benzersizliği yaratan usta ellerin ürünü, rafine bir porselen şişenin içinde yer alıyor. Acqua di Parma’nın ikonik Blu Mediterraneo rengi, çok adımlı bir zanaatkarlık süreciyle elde ediliyor.

Fiyatı: 5.760 TL

Satış noktaları:  Beymen Zorlu Center ve Beymen.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir