Simple’ın Gençlik Işıltısı Serisi Protect N Glow büyüyor

Mavi ışık yaşlandırıyor!

Çevre kirliliği, telefon, bilgisayar ve tablet gibi cihazlardan yayılan mavi ışık; cildimizi uzun vadede olumsuz yönde etkiliyor. Erken yaşlanmasına ve ışıltısını kaybetmesine sebep oluyor.

Simple’ın Protect N Glow serisi, cildin ışıldamasına yardımcı oluyor. İki yeni üyesinin kil ve bambu içeriği, cildi derinlemesine temizleyerek; detoks etkisi yaratıyor.

Çevre kirliliği ve güneşin etkisinin artmasıyla cildimiz eski ışıltısını kaybediyor. Buna bir de mavi ışığı eklediğinizde, cildimizdeki kolajen ve elastin lifleri azalıyor. Stres kaynaklı hücre hasar sorunu ortaya çıkıyor. Uzun vadede ise erken yaşlılık belirtileri meydana getiriyor. İnce kırışıklıkları daha görünür kılıyor ve ileri yaşlarda ciltteki sarkmalarını tetikliyor.

Ürün portföyü büyüdü

Tüm bu olumsuz etkilere karşı Işıltı Veren SPF 30 Serum, Üçlü Koruma Etkili SPF 30 Nemlendirici, 72 Saat Nemlendirici Jel Krem’den oluşan ve cildin gençlik ışıltısını koruyan Simple Protect N Glow Serisi, 2 yeni üyesi 2’si 1 Arada Işıltılı & Temiz Yüz Temizleme Jeli ve Işıltı Veren Detox Kil Maskesi ile ürün portföyünü büyütüyor.

Simple’ın diğer ürünlerinde olduğu gibi bu iki yeni ürününde de sert kimyasallar, paraben, alkol, parfum, mineral yağ, renklendirici, hayvansal kaynaklı içerik yok. İçeriğindeki bambu tanecikleri, kil, zencefil kökü, antioksidanlar ve vitamin C&E cildin derinlemesine temizliyor.

 Simple Protect N Glow 2’si 1 Arada Işıltılı & Temiz Yüz Temizleme Jeli (69.95 TL)

  • Hem yüz temizleme jeli hem de peeling olarak kullanılabiliyor.
  • İçeriğinde bambu tanecikleri, kil, zencefil kökü, antioksidanlar, vitamin C&E bulunuyor.
  • Cildi temizlerken aynı zamanda ışıltısını geri kazandırıyor ve cildin daha canlı gözükmesini sağlıyor.

Simple Protect N Glow Işıltı Veren Detox Kil Maskesi (59.95 TL)

  • Ciltteki kirleri çekip çıkarıyor.
  • İçeriğinde bambu tanecikleri, kil, zencefil kökü, antioksidanlar, vitamin C&E bulunuyor.
  • Cildinizi temizlerken aynı zamanda canlı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir