Sinoz güneş kremleri güneşi yeni formülleriyle selamlıyor

5 farklı güneş kremi artık daha güçlü ve etkili

Sinoz, güneş kremi serisini 2024 yazı için yeniledi. Hem güneşin zararlı ışınlarından koruyan hem cildi besleyen ürünler, kullanıcıyla buluştu.

Tinted cilt tonunuzu eşitliyor

Sinoz Ton Eşitleyici Renkli Sıvı Yüz Güneş Kremi, güçlü formülüyle cilt tonunu eşitlemeye yardımcı oluyor. Tüm cilt tipleri için geniş spektrumlu maksimum koruma sağlıyor.

Özellikle güneşte fazla kalan kadınların cildindeki ton farklılıklarının yol açtığı kötü görüntüyü sıfıra indiriyor. İçeriğindeki hyaluronik asit cildi derinlemesine nemlendiriyor. Superox C ve Niasinamid gibi güçlü aktifler ciltteki lekelerle savaşıyor.  Foto yaşlanma ile çevresel faktörlere karşı korumaya destek oluyor.

Tüm ciltlerin imdadına yetişen sıvı güneş kremi

Tüm Ciltler İçin Sıvı Yüz Güneş Kremi, UVA-UVB ışınlarına karşı koruyor.  Sıvı ve hafif yapısı sayesinde yağlı hissi bırakmadan cilt tarafından hızlıca emiliyor. Formülündeki hyaluronik asit ile cildi nemlendirerek daha dolgun bir görünümünü destekliyor.

Lekeli ciltlere özel güneş kremi

Sinoz’un Lekeli Ciltler İçin Sıvı Yüz Güneş Kremi, geniş spektrumlu koruma sağlamakta. Ayrıca lekelere karşı koruma sunmakta. İçeriğindeki β-White ve Alpha Arbutin gibi aktif bileşenler, ciltteki lekelerin renginin açılmasında rol oynuyor. Böylece cildin daha eşit tonlu ve aydınlık görünmesini sağlıyor.

Yağlı ciltlere özel güneş kremi

Yağlı ciltler için özel olarak geliştirilen Sinoz Yağlı Ciltler için Sıvı Yüz Güneş Kremi, cildinin sebum dengesini koruyor. Aynı zamanda aşırı sebum üretimini ve akne oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.  UVA-UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu korumaya sahip. Yeni nesil filtreler ile geliştirilen formülün en sevilen özelliklerinden biri ise hafif ve akıcı yapısı.

Cilde pembe dokunuş

Pembe bazın etkisi ve SPF50+ özelliğinin üstün korumasıyla geliştirilen Pink Touch, bu yaz favori ürünlerinde. Pink Touch Aydınlatıcı Pembe Sıvı Yüz Güneş Kremi, mat ve solgun ciltlere aydınlatıcı etki sağlamakta. UVA-UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu maksimum kalkan görevi görürken cildi koruyor ve besliyor. Hafif ve akıcı yapısı, yağlılık hissi ve beyazlık bırakmıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir