Sinoz’dan cildi sonbahara hazırlayan detoks paketi

Adım adım cilt bakımı

Sinoz, cilt bakımını evde profesyonel ürünlerle kendi gerçekleştirenlere komple arındırma ve yenileme seti sunuyor. Yüz Yıkama Jeli, Arındırıcı Kil Maskesi, Arındırıcı Tonik, Göz Çevresi Bakım Kremi, Leke Kremi ve Yüzde 10 C Vitamini Serumu setin içinde yer alıyor.

Yüz Temizleme Jeli ile temizlenen cilt Sinoz Arındırıcı Kil Maskesi ile diplerde kalan yağ ve kiri temizliyor. Sinoz Arındırıcı Tonik’in son dokunuşu ile bakım gerçekleşiyor.

Leke karşıtı güçlü ikili

Sinoz, ödüllü Leke Kremi ile de krem formda leke önleme ve cildi nemlendirme avantajı sağlıyor. Meyan kökü ve C vitamini ile cilde aydınlık ve tek ton görünüm kazandıran krem, içeriğindeki pentavitin ile yoğun nem desteği sağlıyor.

Sinoz %10 C Vitamini Serum, içeriğindeki yoğunlaştırılmış yüzde 10 C vitamini sayesinde cilt ile çevresel faktörler arasında bariyer olarak, canlı görünümün korunmasını sağlıyor. Formülündeki hyalüronik asit ve vitamin kompleksleri ile cilde elastan bir yapı kazandırıyor. Ciltte stres yaratan çevresel faktörlere meydan okuyan dinamik bir cilt görünümü oluyor.

Etkili bakışlar için minimalist dokunuş

Sinoz Göz Çevresi Kremi, kafeinden gelen aydınlatıcı ve kırışıklık karşıtı denge ile ışıltılı bakışlara, Pentavitin ve B3 Vitamini ile göz çevresinin neme doymasına yardımcı oluyor.  Kaz ayaklarına karşı etkili önlem sunuyor.

Leke Kremi PSF Fiyatı: 139 TL

Yüzde 10 C Vitamini Serum PSF Fiyatı: 159 TL 

Göz Çevresi Kremi PSF Fiyatı: 99 TL

Yüz Temizleme Jeli PSF Fiyatı: 29 TL

Arındırıcı Kil Maskesi PSF Fiyatı: 109 TL

Arındırıcı Tonik PSF Fiyatı: 39 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir