Sinoz’dan yeni çok amaçlı bir ürün No:16 Miracle Oil

No:16 Miracle Oil ile komple bakım sihirli şişede

SİNOZ her geçen gün genişlettiği ürün yelpazesine yeni ürünler eklemeye devam ediyor. Onlardan biri  de NO:16 Miracle Oil… Bileşimindeki mucizevi 16 doğal yağ ile adından söz ettiriyor. Saç, vücut ve yüz için kullanılabiliyor.

No:16 Miracle Oil, 16 değerli bitkisel yağ karışımından oluşan nemlendirici, besleyici, yatıştırıcı, yenileyici ve tazeleyici gücü ile özellikle hassas ve kuru ciltlerde; yüz, vücut, el, tırnak ve saçlarda profesyonel bakım sağlıyor. Leke ve yaşlanma karşıtı etkisinin yanı sıra, cilt bariyerini onaran antioksidan bir ürün.

16 adet yağın bileşimi ile etkili bakımı tüm bedende kusursuzca gerçekleştiriyor. İçeriğinde Zeytinyağı, Tatlı Badem Yağı, Susam Yağı, Nar Çekirdeği Yağı, Macademia Yağı, Kuşburnu Yağı, Jojoba Yağı, Buğday Yağı, Avokado Yağı, Argan Yağı, Hindistan Cevizi Yağı, Ayçiçek Yağı, Havuç Tohumu Yağı, Baobab Yağı, Üzüm Çekirdeği Yağı ve Monoi Yağı var.

Yüz bakımında No:16 farkı

Değerli yağların antioksidan gücü ve hücre yenileyici etkileri sayesinde yorgun ve cansız görünen cilde ışıltı ve parlaklık verirken, yaşlanma karşıtı bakım yapıyor. Koyu leke görünümünü azaltırken, cildin duru ve sıkı bir görünüme kavuşmasını destekliyor. Dudaklardaki kuruluğu önleyip, cilt elastikiyetine yardımcı oluyor.

Vücut bakımında No:16 farkı

Canlandırıcı ve yenileyici etkisiyle vücut görünümünü kusursuzlaştırmaya destek olurken, onarıcı ve besleyici bakım yapıyor. Tırnak etlerini yumuşatıyor, güneş öncesi kullanımda bronzlaştırmaya yardımcı oluyor ve güneş sonrası kullanımda yatıştırıcı etki yapıyor.

Saç bakımında No:16 farkı

Kuru veya nemli saç uçlarına uygulandığında kırılmayı ve yıpranmayı önlüyor, kolay şekil almasını sağlıyor. Canlı ve parlak bir görünüm sunarken, içeriğinde bulunan bitki yağları sayesinde taramayı kolaylaştırıyor. Saç diplerinde kökten uca etki ederek, kepek ve kaşıntı sorununa da etki ediyor. Besleyici özelliği sayesinde kırılmaları minimuma indiriyor.

100 ml’lik pratik ambalajı sayesinde günün her anı, her yerde taşınabilen; cilt bakımı için vazgeçilmez bir ürün olmaya aday No:16 Miracle Oil ile benzersiz cilt bakım deneyimini keşfetmenin tam zamanı.

Fiyatı:149 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir