Sinoz’dan zamanı tersine çevirecek iki yeni ürün

Sinoz 24K Gold Beauty Serum ve Sinoz Yüzde 10 C Vitamini Serumu

Sinoz 24KGold Beauty Serum ile aydınlık bir cildin farkına var… Formülündeki bitkisel özler sayesinde ışıl ışıl ve sıkı bir cilt sunan Sinoz 24KGold Beauty Serum, 24K altın parçacıkları ile yaşlanmaya savaş açıyor.

İçeriğindeki kolajen ile ince çizgilere dolarak daha sıkı, pürüzsüz ve genç bir görünüm sağlayan Sinoz 24K Gold Beauty Serum, cildi yoğun bir şekilde nemlendirirken aynı zamanda göz çevresinde oluşan kırışıklıkları, ağız çevresi, alın ve kaş ortası ince çizgilerini, gıdı ve boyun sarkmalarını önlemeye yardımcı oluyor. İçeriğinde bulunan hyalüronik asit ve kolajen ile cilde ihtiyacı olan nem desteğini sağlıyor. Düzenli kullanıldığında, içerdiği bileşenler ve altın parçacıkları sayesinde, cildin ışıltısını artırmaya, yaşlılık belirtilerini önlemeye ve nem dengesini sağlamaya yardımcı oluyor.

Nasıl kullanılır: Yeterli miktarda jel serumunu göz çevresi hariç temiz yüze, günde iki defa dairesel hareketlerle uygulayınız.

Işıltılı cildin farkına var

İçeriğindeki yüzde 10 yoğun C vitamini ve hyalüronik asit ile cildin aydınlık görünmesini ve renk tonu eşitlenmesini sağlayan Sinoz Yüzde 10 C Vitamini Serumu, cildin donuk ve yorgun görünümünün azalmasına ve ışıldamasına yardımcı olur. Yoğunlaştırılmış C vitamini içeriği sayesinde, ince çizgileri doldurarak azaltmaya yardımcı olurken aydınlık verir.

Düzenli kullanıldığında sonuç; elastikiyetini kazanmış, zamana meydan okuyan, canlı, pürüzsüz ve renk tonu eşitlenmiş cilt görünümüdür.

Nasıl kullanılır: Göz çevresi hariç temiz cilde uygulanır. Günde iki defa kullanılabilir. Gece temiz cilde ve gündüz makyaj yapmadan önce kullanılabilir. Serum sürüldükten sonra yüzde ısı artışı hissi normaldir.

Detaylı bilgi için: www.sinoz.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir