SkinCeuticals Master Tavsiyeleri ile size özel cilt bakım rutini

Cilt bakım uzmanlarından online tavsiyeler

Duke Üniversitesi’nde, cilt bakımı alanında yapılan 30 yılı aşkın araştırmalar sonucu Dr. Pinnel tarafından kurulan SkinCeuticals, profesyonel cilt bakımı için ‘Master Tavsiyeleri’ ile yanınızda olmaya devam ediyor. Size özel cilt bakım rutinini oluşturmak, ürünler hakkında detaylı bilgi almak ya da cildinize özel ipuçları için online destek hizmeti sağlıyor. Bu destek hizmetinden hafta içi her gün 09.00-17.00 saatleri arasında yararlanılabiliyor.

SkinCeuticals websitesinden ‘Bize Ulaşın’ formunu doldurarak, cilt bakım uzmanlarından bire bir ücretsiz canlı destek veya canlı video destek talep edilebiliyor. Cildinize profesyonel bir bakım rutini uygulamak için tavsiye edilen SkinCeuticals ürünlerine ise yetkili eczaneler ve kliniklerden ulaşılabiliyor.

Instagram canlı yayınlarını da takip edebilirsiniz

Estetik işlemler, ev bakım rutinleri ve profesyonel uygulamalarla ilgili sorularınıza yanıt veriliyor. Yine ‘SkinCeuticals Master Tavsiyeleri’ kapsamında; Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri SkinCeuticals Instagram hesabındaki canlı yayınlar devam ediyor. Canlı yayınlarda, cilt bakım uzmanları herkesin rahatlıkla uygulayabileceği pratik bakım tüyolarını paylaşıyor.

Programda son olarak SkinCeuticals Kilit Müşteri Yöneticisi Çağdaş Ergin ve Plastik Cerrah Op. Dr. Ebru Şen, ‘Botoks ve Dolgu Uygulamaları ve SkinCeuticals Protokolleri’ hakkında konuştu. SkinCeuticals, normalleşme döneminde en merak edilen konulardan biri olarak  önümüzdeki hafta botoks ve dolgu işlemleri, işlemleri destekleyen tamamlayıcı ev bakımı ürünleri gibi programlarla canlı yayınlara devam edecek.

Online güzellik danışmanlığı hizmetinde ise, telefon veya görüntülü çağrı ile kişiye özel bire bir cilt analizi seansları düzenleniyor. Bakım uzmanları uygun gün ve saat planlaması için sizinle iletişime geçiyor. Cilt bakım meraklılarına dijital, görüntülü ya da telefonla ücretsiz, profesyonel danışmanlık veren SkinCeuticals güzellik uzmanları, online danışmanlık sonrasında ürünlere kolayca ulaşabilmeniz için en yakın satış noktasını da kullanıcılarıyla paylaşıyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir