Tahitili kadınların güzellik sırlarından ilham alan esinti

Cilde ve doğaya saygılı

Yves Rocher botanik uzmanları, tropikal ada esintisini tüm yıl boyunca hissetmek isteyenler için nemlendirme, onarma ve yumuşatma özelliği olan Monoï de Tahiti’yi öneriyor.

Yüzde 94’ten fazla bitkisel içeriğe sahip formülü ile cilde saygılı serinin ürünleri paraben, sülfat ve sabun içermiyor. Tahiti Monoi,  yüzde 100 geri dönüştürülmüş plastikten elde edilen geri dönüştürülebilir plastik ve cam ambalajları ile de doğaya saygılı.

Fransız polinezyasından gelen kokusu ile bir yaz esintisi hissi veren yeni saç ve vücut Şampuanı, keyifli bir duş deneyimi yaşatıyor. Sonuç mu ? Taranması kolay saçlar ve yumuşacık bir cilt !

IŞILTI VEREN MONOİ YAĞI/SAÇ VE VÜCUT

Cilt tarafından kolayca emilen hafif dokulu ışıltılı Monoi yağı, tende yazı ve güneşi çağrıştıran, egzotik bir koku bırakır. Cildi derinlemesine nemlendirir, ciltteki bronzluğu artırır. Saçın yumuşak ve parlak olmasını sağlar.

Kullanımı: İyice çalkalayın. Saç uçlarına parmaklarınızı gezdirerek uygulayın.

TAHİTİ MONOİ YAĞI/SAÇ VE VÜCUT

Tahiti Monoi yağı, cildi ve saçı derinlemesine besler. Düşük sıcaklıklarda doğal olarak katılaşabilir. Katılaştığında, elinizde ya da sıcak suyun altında ısıtabilirsiniz.

Kullanımı: İstediğiniz zaman saça ve cilde uygulanabilir. Az miktarda ürünü saç uçlarına hafif dokunuşlarla uygulayın.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir