Stick On Spots-SOS Band Akneler ile Savaşıyor

Akne sorununa karşı etkili çözümler

Kozmoklinik, kişisel bakım sektöründeki tecrübesi ile Stick On Spots’ı geliştirdi. Kore ile ortak geliştirilen ürün, akneye meyilli ciltlere özel! Gözeneklerde biriken yağ oluşumunu derinlemesine temizliyor.

Stick On Spots aktif akne üzerine yapıştırılarak akneyi dış etkilerden koruyarak iyileşmesine ortam hazırlıyor. Ayrıca akne içerisindeki sıvının kurumasına yardımcı oluyor. Gece veya gündüz fark etmeksizin aktif akne üzerine uygulanıyor. Stick On Spots- SOS Band her yaş grubunun kullanımına uygun.

Akneyle mücadele etmek için yenilikçi ve etkili çözümler sunan Stick On Spots yalnızca en yüksek kalitede vegan ve hayvanlar üzerinde test yapılmamış bileşenler kullanılarak formüle edilmiştir. Cildi korurken akneyi hedef alan içerikleri ile Stick On Spots iyileşmeyi hızlandırmak için ideal bir ortam yaratır. Sayısız klinik deneyler sonucunda üretilen SOS Band ciltteki kusurları güvenli ve etkili bir şekilde hedef alarak çözümlemeyi amaçlar. Stick On Spots ile sağlıklı ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak hayal değil! Stick On Spots’uyanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

SOS Band, su geçirmez bir bariyere sahip. Ve üzerine makyaj yapabilirsiniz. Yapıştırdıktan sonra denize girebilir, duş alabilir ve yüzünüzü yıkanabilirsiniz. Vücuttaki her bölge için kullanımı uygun. Cinsiyet ve cilt tipi fark etmeksizin 12 yaş ve üzeri tüm yaş grupları için kullanımı uygundur. Gluten içermeyen ürün, dermatolojik testlerden geçti .SLS-SLES ve zararlı kimyasallar içermez. Vegan içeriklidir ve hayvanlar üzerinde test edilmez.

Kullanımı çok kolay!

  • Uygulamak istediğin bölgeyi temizle
  • Bandı almak için çizgiden ikiye ayır
  • Hedeflenen noktanın üzerine yapıştır
  • Ürünün rengi yarı saydamdan beyaza döndüğünde çıkar
  • 6-8 saatte bir yenisi ile değiştirinBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir