Syorell ürünleri ile güneşle mutlu anılar biriktirin

Multifonksiyonel güneş bakım ürünleri

SYORELL; vegan, temiz, doğal içerikli ve geniş spektrum koruması ile güneşin zararlı ışınlarından koruyor. Marka, tüm ürünlerinde sadece insan ve doğa için güvenli içerikler kullanıyor. “Güneş düşmanımız değil, yaşam kaynağımız!” düşüncesiyle hareket ediyor.

Dünyamızın SPF’si olan ozon gittikçe zayıflıyor. Dünya yüzeyine daha fazla UV radyasyonunun ulaşmasına sebebiyet veriyor. Bu da daha fazla UV radyasyonuna maruz kaldığımız anlamına geliyor. Ayrıca cildimizi UV hasarına karşı korumak için daha etkili ürünlere ihtiyaç duyuyoruz.

SYORELL, hava ve ışık kirliliğine kadar çok çeşitli, yeni çevresel ve teknolojik stres faktörlerine karşı koruyan ürünler geliştiriyor. Sadece güneşin UV hasarına karşı mükemmel çözümler üretmiyor. İklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın yıkıcı çevresel etkilerine karşı da multifonkisyonel seçenekler sunmakta. Çok amaçlı yeni güneş koruyucu serisiyle cilt bakım rutinlerinizde zamandan tasarruf sağlıyor. Güneşten korunmanın ötesinde birçok fayda sunan yenilikçi çözümler üretiyor.

SYORELL’in yenilenen SUNIQUE Güneş Bakım Serisi; 8D hyalüronik asit ve biyoretinol içerikli antiaging etkili güneş koruyucuların yanı sıra leke karşıtı aktifler, C vitaminin en stabil ve UV hasarına karşı en etkili formu olan 3-O etil askorbik asit gibi formüllerle geliştirdi.

Güneş Alerjisine Karşı Renkli Güneş Koruyucu 50 SPF

Özellikle ilkbahar aylarında görülme sıklığı yüzde 20’lere varan güneş alerjisi PMLE’ye (Polimorf Işık Erüpsiyonu) karşı Türkiye’nin ilk MicNo Uv filtreli güneş koruyucusunu üreten SYORELL, en hassas ciltler için dahi seçenekler sunuyor. SYORELL SUNIQUE PMLE Güneş Alerjisine Karşı Renkli Güneş Koruyucu 50 SPF, Antileukine 6, Physavie gibi yatıştırıcılara sahip. Yanı sıra UV absorbans özelliğine sahip güçlü bir antioksidan olan Alpha Glucosyrutin içeriyor. Bu sayede cilt, güneş hasarının ve güneş alerjisi türevlerinin negatif etkilerine karşı korunmakta! En hassas ciltler için bile uygun. Formül, cilt ısısını kontrol altında tutuyor, aynı zamanda mavi ışık koruması da sağlıyor.

Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Kremi

SYORELL, sadece güneşin UV hasarına karşı çözümler üretmiyor. İklim değişikliğinin ve küresel ısınmanın yıkıcı çevresel etkilerine karşı da multifonksiyonel seçenekler sunmakta. Fosil yakıt dumanında bulunan ve epidermise nüfuz ederek deriden geçebilen PM 2.5 zararlı nano partiküllerine karşı koruyor. SYORELL SUNIQUE Nemlendirici ve Yatıştırıcı Bakım Kremi, cilt katmanları arasında nem dengesini koruyan aktiflere sahip. Aynı zamanda zengin bir antioksidan içeriği var. PM 2.5 partiküllere karşı bariyer görevi gören ürün, anında yumuşak ve ipeksi his bırakıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir