PUMA ‘dolce vita’ tarzı bir hayatın ‘parola’sını veriyor

Parola: Palermo

PUMA, yenilenen Palermo modeli ile ‘dolce vita’ tarzı bir hayatın ‘parola’sını veriyor. 80’lerin başında ortaya çıkan bu efsane model, tam bir tribün klasiği!

Palermo’nun dönüşünü kutlayan PUMA, ‘Parola: Palermo’ kampanyasını özel bir davetle tanıttı. Etkinliğe birçok ünlü isim katıldı. Marka, efsane model Palermo’nun yazın ayakkabısı olarak dönüşünü müjdeliyor.

PUMA, Sicilya adasının kıyı başkentine saygı duruşu niteliği taşıyan ikonik ayakkabısı Palermo‘nun geri dönüşünü, Forever. Palermo.  sloganıyla kutluyor.

Kampanyada yer alan isimlerin her biri, kendi “dolce vita” anını kendi istediği gibi yorumluyor. Yıldız futbolcu Fernando Muslera, milli voleybolcu Gizem Örge, ünlü oyuncular Recep Usta ve Hazar Motan, ünlü müzisyenler Selin ve Ege Can Sal, iç mimar / sanatçı Eda Zamanpur, şef Beril Oymak ve kaykaycı Berke Dikişcioğlu bu isimler arasında yer alıyor. 

İlk olarak 1980’lerde ortaya çıkan ve stadyum kültürünün bir parçası olan PUMA Palermo, düşük bilekli efsane tasarımı, soft renk seçenekleri ve kauçuk tabanıyla bugün yeniden sezonun en dikkat çekici ayakkabısı olarak karşımıza çıkıyor.

PUMA Palermo modeli, PUMA.com, PUMA mağazaları ve seçili PUMA satış noktalarında.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir