Tchibo’dan yazı serinleten cool lezzetler!

Her yudumda yoğun meyve lezzeti

Tchibo, döneme özel yepyeni yaz lezzetleriyle karşınızda! Yazın en cool içecekleriyle hem serinleyin hem de bambaşka bir lezzet keşfine çıkın.

Şeftali ve ananasın öne çıktığı yulaf sütlü Sunrise Peach Smoothie… Özel kreması ve şeftali ile servis ediliyor. Shake Shake Dream, çilek aromasından üzerindeki marshmallow ve kalp süslemelerine kadar farklı bir deneyim sunuyor. Espresso ve ananasın köpüren lezzeti Pineapple Espresso Fizz ve mandalina ile salep birlikteliğinden doğan Mandarin Cream Chill, sizleri bekliyor.

Mango, çarkıfelek meyvesi ve baharat aromalarını her yudumda hissettiren Spicy Go Mango ise başka bir lezzet yolculuğu.

Yuzu limonu ve beyaz çayın enfes buluşması Yuzu White Tea, aroması ile ferahlatıyor. Kolay içimi ile yaz aylarını yansıtıyor. Buzlu içecek Yuzu Breeze, özel şurup aroması cloudy lemonade ve üzerindeki dondurularak kurutulan lime dilimi ile yazı getiriyor.

Cold Brew ve ötesi

Tchibo’nun klasikleşen lezzeti Cold Brew, yazın favorisi olmaya bu sene de aday! Cold Brew Lemonade, 16 saat demlenen kahvenin eşsiz tat notaları ile limonatanın senfonisini damaklara getiriyor. Cold Brew Ginger, soğuk kahvenin zencefille eşsiz uyumuyla daha da ferahlatıcı bir tat yakalıyor.

Yaza yakışan farklı deneyimler

Iced Hibiscus Latte, espressonun dolgun aromasının hibiskusun ekşimsi tadıyla dengelendiği soğuk bir kahve.

Oat Cocos Latte, yulaf sütünün tadı ve hindistan cevizinin aromasının uyumundan doğan vegan bir seçenek.

Island Coco Wave çikolata, hindistan cevizi ile espressonun hem göze hem damağa hitap eden şekli.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir