Telescopic Lift Mascara ile gün boyu lifting etkisi

Seramid içeren formülü ile kirpiklere bakım yapıyor

Tüm gün süren lifting etkisi ve formülüyle L’Oreal Paris Telescopic Lift Mascara, kirpik bakımında yeni bir dönem başlatıyor.

Kirpiklere kazandırdığı hacim ve uzunluk ile dikkat çeken ürün, en kısadan en uzuna kadar tüm kirpikleri kavrıyor.  Belirginleştiriyor, bakışları daha çarpıcı ve etkileyici hale getiriyor.

Hafif yapısı sayesinde ağırlık hissi yaratmıyor. Çift taraflı özel kıl fırçası ile kirpikleri kavrayarak anında kaldırıyor. Hacim veren maskara, topaklanma, lekelenme ve bulaşma yapmıyor. Hassas gözler için de uygun olan Telescopic Lift Mascara, kirpiklere +5 mm uzunluk kazandırıyor.

Bakışları her zaman çekici kılan L’Oreal Paris Telescopic Lift Mascara, yeni suya dayanıklı formülü ile yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen Telescopic Lift Waterproof Maskara ile gün boyu kirpiklerin kusursuz kalmasını sağlıyor.

Deneyen kadınların %96’sı ürünün kirpiklere anında uzunluk etkisi verdiğini belirtiyor. Yüzde 91’i kirpiklerinin anında kaldırdığını*, %87’si kirpiklere anında hacim verdiğini söylüyor.

Fiyatı: 929,99 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir