Temmuz ayında FilmBox ekranında aile boyu eğlence

Film dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkın!

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan FilmBox, birbirinden güzel filmleriyle yaz günlerine eğlence katıyor. 13-19 Temmuz arasında, tüm ailenin birlikte keyifle izleyeceği filmler sabah saatlerinde FilmBox ekranlarında olacak.

Yakışıklı Prens (Charming) – 13 Temmuz Pazartesi – Saat: 09.50

Bu eğlenceli animasyon filmi, karşı konulamaz bir cazibeye sahip genç bir prens ile onu sadece parası için isteyen bir genç kızın öyküsünü anlatıyor. Çocukken kendisine büyü yapılan Prens Philippe Charming, karşısına çıkan her kadına çıkma teklifi etmekte; ardında kalbi kırık ve reddedilmiş kadınlardan bir iz bırakmaktadır. Bu durum krallık için tehdit oluşturmaya başladığında, Prens Philippe’nin öfkeli babası Kral Charming, ona bir ultimatom verir: Prens, 21’inci doğum gününden önce gerçek aşkı bulmak zorundadır, yoksa tahtı kaybedecektir.

Mucize Uğur Böceği (The Ladybug) – 14 Temmuz Salı – Saat: 08.20

Camdan bir laboratuvarda, bir seranın içinde camdan bir kafeste yaşayan yedi benekli uğur böceği Rube’nin özgürlük öyküsü. Efsanevi böcek ütopyası Altın Kanyon burnunda tüten Rube, Yusufçuk Üstat Su’yu, peşindeki eşek arısı gardiyanlardan kurtardıktan sonra onunla gezme teklifini kabul eder. Fakat Üstat Su’nun Altın Kanyon’a gitme niyeti yoktur ve Rube’u terk eder. Rube böcek dünyasındaki heyecanlı maceralarda, zekası ve kendi başına halletme cesaretiyle yol alıyor.

Kahraman Pati K9: Kayıp Altın Efsanesi (K9 Adventures: Legend of the Lost Gold) – 15 Temmuz Çarşamba – Saat 08.55

Film, cesur bir köpek ve dostlarının heyecanlı öyküsünü anlatıyor. Kassie ve arkadaşları eski, kırık bir cep saati bulurlar. Bu saat onları, efsanevi Garrison Altınının bilmecesini çözmek zorunda kalacakları hiç beklemedik bir maceraya sürükleyecektir.

Troller (Trolled) – 16 Temmuz Perşembe – Saat: 11.35

Bu anime masal, iyi ve kötü kalpli trollerin mücadelesini anlatıyor. Macera aşkıyla yanıp tutuşan Genç Prenses Cupcake, babası Kral Basil’in ısrarı ile krallığa karşı olan görevlerinin ilk sırada tutmak zorundadır. Kötü kalpli trol Grunt ve güçlü ejderha Scorch kötü bir büyüyle kralı tahttan indirmek için bir araya geliyor. Tam her şey yitirilmiş gibi görünürken; Leaf adında küçük bir trol en yakın arkadaşı Bellyrumble ile hapsedilmiş kralı kurtarmak, yıkılan krallığı tekrar ayaklandırmak ve yalnız prensesin aşkını kazanmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

Terra’yı Kurtarmak (Battle for Terra) – 19 Temmuz Pazar – Saat: 12.50

Pazar sabahı ekranlara gelecek olan “Terra’yı Kurtarmak” bir dostluk, fedakarlık, aile ve yolculuk öyküsü. Bu hayali yolculuk tüm ailemizin, hayatta kalmamızın dünyamızın değerli doğal kaynaklarına dayandığının farkına varmamızı sağlayacak.

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir