Woll Beauty’den anne sütü vitamini içerikli yüz maskesi

İçeriğinde A, C ve E vitaminleri var

Şehir hayatının olumsuz etkilerini en aza indirerek dinlenmiş ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanın ilk adımı cilt bakımından geçiyor. Son zamanların en trend cilt bakımı ürünlerinden olan yüz maskelerine bir yenisi daha eklendi. Woll Beauty’nin Anne Sütü Vitamini İçerikli Yüz Maskesi ile tek adımda canlı ve güzel bir görünüme kavuşmak mümkün.

Woll Beauty’nin Anne Sütü Vitamini İçerikli Yüz Maskesi, A, E ve C vitamini özellikleriyle sebum seviyesinin dengelenmesine yardımcı oluyor. Pürüzsüz ve parlak bir cilt görünümüne sahip olmanızı sağlıyor. Cilde parlaklık vermesinin yanı sıra tıkanan gözenekler üzerinde arındırıcı etkisi ile cilt dokusunda derinlemesine temizlik sağlayarak cildinizin sağlıklı görünmesine destek veriyor.

C vitamini, ciltteki lekelerin gözle görülür şekilde azalmasına yardımcı oluyor. E vitamini, besleyici ve iyileştirici etkisinin yanı sıra çok güçlü bir antioksidan. A vitamini ise cildin temiz ve ferah kalmasını sağlarken siyah noktalardan arınmasına yardım ediyor. Haftada iki veya üç kez kullanılan maske, soyulabilir özelliğe sahip.

Fiyatı: 119.90 TL

Woll Beauty ürünlerine www.wollbeauty.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir