Terra Pizza sipariş kanallarına WhatsApp’ı da ekledi

Artık WhatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz

Türkiye’nin ilk zincir pizza restoranlarından Terra Pizza, WhatsApp üzerinden sipariş almaya başlayarak mobil sipariş seçeneklerine bir yenisini daha ekledi. Pizzaseverler, yeni dönemde WhatsApp üzerinden direkt 44 44 500 numarası ile iletişime geçerek veya kısa sürede çok sayıda üyeye ulaşan mobil uygulamasından tek tuşla bağlanarak siparişlerini verebiliyor.

Kullanıcılar numarayı cep telefonlarına kaydettikten sonra vermek istedikleri siparişi mesaj yoluyla Terra Pizza’ya iletecek. Mobil Uygulamada ise ana sayfada bulunan WhatsApp seçeneği ile tek tıkla konuşmaya yönlendirilecek. Terra Pizza, WhatsApp’ın metin ve görsel kullanım avantajları sayesinde, platform üzerinden kendilerine ulaşan müşterilerle daha hızlı ve etkin bir iletişim kurabilecek.

Müşteri dostu uygulama

Terra Pizza CEO’su Emre Kurtoğlu, WhatsApp üzerinden sipariş uygulaması hakkında “25 yıldır milyonlarca tüketiciye hizmet veren bir marka olarak, müşteri kanallarımız arasına WhatsApp’ı da ekledik. Geçtiğimiz ay mobil aplikasyonunumuzu müşterilerimizin hizmetine sunduk. Çok iyi geri dönüşler aldık ve kullanıcılarımızı cazip ‘hoş geldin’ kampanyalarıyla buluşturduk. Yeni ve müşteri dostu uygulamalara devam ediyoruz. Müşterilerimiz, artık WhatsApp’tan yazarak kolayca siparişlerini verebilir. Bu deneyim, tüketicilerimiz için markamıza dokunmayı daha kolay hale getirecek. Ayrıca bize de müşterilerle daha sık temas kurabilme fırsatı verecek. Yenilikleri önümüzdeki dönemde de sürdüreceğiz” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir