Tokyo’nun enerjisinden ilham alan ‘Oh So Tokyo’ Koleksiyonu

Avon’dan yeni koleksiyon

Ünlü sanatçı Kanako Sasaki ile ortaklaşa tasarlanan Oh So Tokyo koleksiyonu; Tokyo’nun canlılığı ve enerjisinden ilham alan Avon’un şimdiye kadarki en dekoratif paketinde sunuluyor. Yüksek pigmentli renklere sahip, su hafifliğindeki dokusuyla Oh So Tokyo Dudak ve Yanak İçin Renklendirici ile ipeksi Oh So Tokyo Ombre Allık sayesinde dikkatleri üzerinize çekmeye hazır olun!

Mat allık ile parlak aydınlatıcının buluştuğu yenilikçi Oh So Tokyo Ombre Allık, 2’si bir arada formülden oluşuyor. Doğal olduğu kadar aynı zamanda sağlıklı bir görünüm veriyor. Allık, birbiriyle mükemmel uyum sağlayan iki renk ile tasarlandı. Ombre etkisi yaratan ürünün 3 farklı allık ve aydınlatıcı kombinasyonu bulunuyor.

İster yanak ister dudak için kullanılan Oh So Tokyo Dudak ve Yanak İçin Renklendirici ise hafif yapısı ile koleksiyonun bir diğer öne çıkan ürünü. Çok az renklendirerek ya da dudak içini gölgelendirerek son zamanların popüler makyaj trendini yakalayabilirsiniz. Ya da tüm dudağa uygulayarak ruj görünümü elde edebilirsiniz. 3 farklı renk seçeneği olan bu ürün; dudaklar ve yanaklarda hafif bir renk geçişi ve doğal bir görünüm sağlıyor.

  • Ombre Allık: 69.99 TL
  • Dudak ve Yanak İçin Renklendirici: 89.99 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir