TOM FORD en yeni kokusunu sundu: OMBRE LEATHER PARFUM

50 ml ve 100 ml versiyonlarında satışa sunuluyor

TOM FORD, en yeni kokusunu sundu: OMBRE LEATHER PARFUM. Siyah deri notalarını; güçlü menekşe yaprağı ve sedir ağacıyla birleştirerek ortaya çıkan bu belirgin koku harmanı; Amerikan batısının sınırsız duygusallığını yakalıyor.

İkonik OMBRE LEATHER’ın yoğunlaştırılmış versiyonu olan OMBRE LEATHER PARFUM belirgin bir şekilde zengin; lüks deri dokusunu yansıtırken şaşırtıcı imzasını yeni bir ekleme olan menekşe yaprağı özü ile yakalıyor.

Eşsiz bir zenginlik düzeyi oluşturan bu güçlü yeşil çiçeksi nota; bir buket içindeki taze menekşelerin yoğun çiçeksi kokusunu hissettirdikten sonra, yerini sedir ağacının odunsu duygusallığına bırakıyor.

Muson mevsiminden önce dikkatlice hasat edilen yasemin çiçeği; olgun hanımelini anımsatan meyveli, çiçeksi bir doku ile kokuya beklenmedik bir duygusallık katmanı ekliyor. Derin, esnek deri ve ahşap notaları çiçeksilik ile tezatlık oluştururken süsen çiçeği kokusunun çift kat konsantrasyonu nefes kesiyor; çölün vahşi özgürlüğünü ve öngörülmezliğini ortaya çıkaran büyüleyici, bağımlılık yaratan bir çekimi serbest bırakıyor.

OMBRÉ LEATHER PARFUM için flakondan esinlenerek fildişi tonlarında vegan deri plakalı mat siyah cam şişe tasarlanmıştır.

Fiyatı: 1090-1540 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir