Aveda Vegan Botanical Repair Yıpranmış Saçlar İçin Onarım Maskeleri

Yazın yıpranan saçlarınızı anında onarıyor

Saçlar ygüneş, rüzgar ve nem dahil olmak üzere birçok farklı sebepten dolayı yıpranmaktadır. Bu da daha mat ve yıpranmış, kırılmış, incelmiş saçlara sebep yol açmaktadır. Saçlarınızı yeniden canlandırmak ve onarmak için ihtiyacınız olan şey ise Aveda’nın Vegan Botanical Repair Koleksiyonu.

Onarım Maskesi: Zengin Doku

İleri bitkisel teknolojisiyle derinlemesine bakım sağlar, saç içinde bağ oluşumunu destekleyerek saçı anında içten dışa güçlendirir ve saçı üç katmanında onarmaya yardımcı olur. İlk kullanımdan sonra bile saçları daha canlı, daha parlak ve yumuşak gösterir. Zengin dokulu lüks kremsi formülü ile iki kat daha fazla besleyici bitkisel yağ içerir. Orta ve kalın telli tüm saç dokuları için uygundur. Yüzde 94 doğal türevlidir.

Onarım Maskesi: Hafif Doku

İleri bitkisel teknolojisiyle derinlemesine bakım sağlar. Saç içinde bağ oluşumunu destekleyerek saçı anında içten dışa güçlendirir ve saçı üç katmanında onarmaya yardımcı olur. İlk kullanımdan sonra bile saçları daha canlı, daha parlak ve yumuşak gösterir.  Hafif yapılı ağırlık yapmayan formülü ile ince ve orta telli tüm saç dokuları için uygundur. yüzde 98 doğal türevlidir.

Maskeler; silikon, paraben, mineral yağ ve sentetik kokular içermemektedir. Tüm Aveda ürünleri gibi vegan, hayvan dostu ve yüzde 100 yenilenebilir enerji kullanılarak rüzgar ve/veya güneş paneli ile üretilmektedir.

Ürünleri nasıl kullanmalısınız?

  1. Adım: Botanical Repair Onarım Şampuanı

Islak saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın. Onarım Kremi ile devam edin.

  1. Adım: Botanical Repair Onarım Kremi

Maskelerden hafif ya da dokulu maskeyi tercih edin.

Onarım kremi için: Islak saça masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

Maske için: Şampuandan sonra nemli saça uygulayın. 2-5 dakika boyunca saçınızda bekletin ve durulayın.

  1. Adım: Saç Onarım ve Bakım Kremi

Saçlarınızı yıkadıktan sonra havlu yardımı ile kurulayın. Nemli saçın ortalarından sonlarına doğru ürünü saçınıza uygulayın. Durulamayın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir