Yeni Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix

Synchronized Multi-Recovery Complex

Canlı, ışıltılı gözler için daha hızlı onarım teknolojisi ve gençliği ortaya çıkaran yenilenen formülü ile Estée Lauder yeni göz kremini sunar.

Günümüzün hızla dijitalleşen hayatı, uzun saatler süren video ve konferans görüşmeleri, arka arkaya izlediğimiz diziler ve geç uyunan geceler; gözlerimizin sazla mesai yaptığı anlamına geliyor. Kozmetik endüstrisinde periorbital cilt mikro-hareketlerinin etkisini inceleyen ilk marka olan Estée Lauder; daha uzun süre uyanık kalmanın bir sonucu olarak göz kırpma gibi tekrar eden hareketlerin artmasının, kolajen üretimini doğrudan etkileyebileceğine ve göz çevresinde oluşan yaşlanma belirtilerini hızlandırabileceğine dair yeni bulgularını ortaya koyuyor.

Estée Lauder şimdi gözler için yeniden tasarlanan Chronolux™ Power Signal hızlı onarım teknolojisi ve yenilenen gençliği ortaya çıkaran formülü ile Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix Synchronized Multi-Recovery Complex Göz Kremini sunuyor. Yeni 360° Mesh Matrix Teknolojisi, mikro hareketlere ve mimik çizgilerine dolgunlaştırma desteği sağlar. Yeni özel tasarımlı criyo-çelik aplikatörü ile ürün uygulandığında hassas göz çevresindeki cilt dokusu anında 2°C’ye kadar soğutulmaktadır.

Gündüz ve gece kullanıldığında cilt daha sıkılaşmış, daha yumuşak ve pürüzsüz hissedilmektedir. Göz altı çevresindeki tüm çizgi ve kırışıklıklar, kaz ayaklarının ve kaş arasında yer alan ‘11 çizgileri’nin görünümü azalmaktadır. Gözler canlı, iri ve güçlü bir görünüme sahip olmaktadır.

Yeni bilimsel bulgular: Periorbital cilt mikro hareketleri

Yüz kasları, tüm vücutta doğrudan cilde bağlı olan tek kas grubudur. Bu kaslar, cilt hücrelerini doğrudan etkileyebilen; göz kırpma gibi mikro-hareketler de dahil olmak üzere dinamik yüz mimiklerini oluşturmaktan sorumludur. Yeni Estée Lauder Araştırması’na göre; daha uzun süre uyanık kalınan yoğun tempolu günlerde, günlük tekrarlayan mikro-hareketlerdeki artıştan kaynaklanan stresin, doğal kolajen seviyelerini azaltıyor. Ayrıca cilt iritasyonunu artırıyor.

Göz çevresi cilde göre yüzde 40 daha ince yapıya sahip olup; yaşlanma belirtilerini ilk gösteren bölgelerden biridir. Bu nedenle göz bölgesinin doğal gece yenilenmesini ve doğal kolajen üretimini desteklemek ekstra önemlidir.

Gözle görülen daha hızlı onarım

Özel Chronolux™ Power Signal Teknolojisi, hassas göz bölgesinde mikro-hareketlerin ve mimik kullanımının yarattığı olumsuz çizgi görünümleri ve kırışıklıkların görünümünü azaltır ve cildin doğal onarım sürecini destekler. Yeni Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix göz kremi; göz altı çizgileri, kaz ayakları, kaş arasındaki çizgilerdeki sıkılık kaybı ve koyu halkalar gibi her tür mimik çizgisi dahil olmak üzere göz yaşlanmasının gözle görülür belirtilerinin görünümünü azaltmaktadır. Formül ayrıca cilde zarar veren çevresel saldırılara karşı savunmaya yardımcı olmak için antioksidan koruması sağlar.

Gençliği geri getiren yenilenen formül

Chronolux™ Power Signal Teknolojisi ile yeni Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix göz kremi, tüm göz çevresinin daha sıkı ve güçlü hale gelmesine yardımcı olur. Cilde daha canlı, gençleşmiş görünümü kazandırmak için yeni cilt hücrelerinin ve kolajen üretiminin hızlanmasına yardımcı olur, doğal cilt onarımını teşvik ederek cildin doğal gençliği ortaya çıkarma gücünü artırır. Cilt, artan kolajen ile daha güçlü hale gelmektedir.

 360° Mesh Matrix desteği

360° Mesh Matrix Teknolojisi; hassas göz bölgesini hafif, esnek visko-elastik polimer matrix ve çok moleküler ağırlıklı hyaluronik asit infüzyonu ile sarıp, dolgunlaştırma desteği sağlamaktadır. Göz çevresindeki ince cilt, cildin yaklaşık yüzde 20’lik oranda kalınlaşması ile daha güçlü ve daha dirençli hale gelmektedir.

Yeni özel tasarımı ile cryo-çelik aplikatör ve kullanımı

Yeni Advanced Night Repair Eye Concentrate Matrix Göz Kremi şimdi yeni, özel tasarlanmış bir aplikatör içeriyor. Paslanmaz çelikten üretilen aplikatör; ideal miktarda ürünü yakalamak için özel  tasarlandı. Bu sayede hassas göz çevresinde kolay uygulama sağlamaktadır. Criyo-terapiden ilham alan criyo çelik aplikatör; cildi anında ~2°C soğutur. Ayrıca beş dakikaya kadar uzun süreli soğutma sağlar. Güçlü göz kremi formülü ile kullanılan criyo çelik çubuk, mikro dolaşımı artırarak; göz çevresindeki şişkinlik görünümünü anında azaltmaya, ışıltı ve aydınlık görünümü arttırmaya ve yorgun görünen gözleri canlandırmaya yardımcı olur.

Sabah ve akşam, gözün altından göz kapağının üstüne ve kaş arası çizgilerinin bulunduğu bölgeye; birkaç kez dairesel hareketlerle nazikçe dışarı ve yukarı doğru uygulayın. Alın çizgileri ve nazolabial kıvrımlar dahil olmak üzere diğer mimik çizgilerinde de kullanıma uygundur.

Kanıtlanan klinik sonuçlar

Bir uygulamadan sonra 

 • Göz sişkinliğini anında azaltır.
 • 72 saate kadar derinlemesine nemlendirir.
 • Cildi anında  ~2°C soğutur.
 • 5 dakikaya kadar uzun süreli soğutma sağlar.

Üç hafta sonra

 • Göz çevresi ve kaz ayağı çizgilerinin görünümünü azaltır.
 • Kaşlar arasındaki 11 çizgilerinin görünümünü azaltır.
 • Göz çevresi daha sıkı, güçlü ve canlı görünür.

Düzenli kullanım ile

 • Göz altı ve kaz ayağı kırışıklıklarının görünümünü azaltır.
 • Koyu halkaların görünümünü azaltır.

Tüketici testleri

Bir hafta sonra

 • %93’ü göz çevresinin iyileşmiş hissettiğini belirtti.
 • %93’ü göz çevresinin daha neme doymuş ve pürüzsüz olduğunu belirtti.
 • %90’ı göz çevresinin güçlendiğini hissettiğini belirtti.

Üç hafta sonra

 • %90’ı göz çevresinin daha güçlü/dirençli göründüğünü belirtti.
 • %87’si göz çevresinin daha aydınlık ve canlı göründüğünü belirtti.

Dört hafta sonra

 • %90’ı göz çevresini yenilenmiş hissetti.
 • %85’i göz çevresinin daha sıkı hissettiğini belirtti.
 1. Dermatolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.
 2. Tüm cilt tipleri ve her yaş için uygundur.
 3. Tüm etnik kökenler üzerinde test edilmiştir.
 4. Geri dönüştürülebilir cam şişedir.

Fiyatı: 590 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir