Tommy Hilfiger ve Lewis Hamilton’dan yeni sonbahar koleksiyonu

Sonbahar 2020 TommyXLewis Koleksiyonunu

Tommy Hilfiger, Sonbahar 2020 TommyXLewis koleksiyonunu lanse etti. Koleksiyonunun yaklaşık yüzde 80’ine yüzde 100 geri dönüştürülmüş denim, organik pamuklu ve geri dönüştürülmüş malzeme entegre edildi. Koleksiyonda ayrıca cinsiyetsiz parçalar da yer alıyor.

Beşinci ortak koleksiyon, odağını markanın ‘Hiçbir Şeyi Boşa Harcamama ve Herkese Kucak Açma’ sloganlı sürdürülebilirlik misyonuna çeviriyor.

Tommy Hilfiger, iş birliği ve koleksiyon hakkında şunları söyledi: “Beşinci ortak koleksiyonumuzla en önem verdiğimiz amaçları savunmaya devam ediyoruz. Sonbahar 2020 koleksiyonu için değerlerini en güçlü şekilde gerçekleştiren stiller yaratmak istedik. Sürdürülebilirlik ve ‘Herkese Uygun Stil’ odaklarımızı yansıtırken markanın klasik Amerikan ‘cool’ DNA’sına sadık kalmanın yeni yollarını bulduk. Sonuçta ortaya yeni, cesur ve dünyanın her yanındaki hayranlarımızla paylaşmayı heyecanla beklediğimiz bir koleksiyon çıktı.”

‘Birlik Yarat’ mesajları veriliyor

Daima kararlı iyimserliği savunan markanın verdiği ‘Birlik Yarat’ mesajları, çeşitli stillerin üzerinde yer alıyor. Hayranlara inandıkları amaçlar etrafında birleşmeleri, bu barış mesajını dünyayla paylaşmaları için ilham vermeyi hedefliyor.

Lewis Hamilton ise koleksiyonu şu sözlerle anlattı: “Son beş yıldır Tommy ile birlikte çalışmaktan büyük keyif almanın yanı sıra sınırları zorlamayı, yaratıcı riskler almayı ve tasarımlarımıza kendi kişisel stil dokunuşlarımı katmayı öğrendim. Yeni Sonbahar 2020 koleksiyonumuz, kendini özgün bir şekilde ifade etmekten kapsayıcılık ve sürdürülebilirliğe kadar savunduğumuz tüm kavramları öne çıkarırken temelini sağlamlaştırdığımız TommyXLewis estetiğini de ileriye taşıyor. Birlikte yarattığımız koleksiyondan büyük gurur duyuyoruz.”

Göz alıcı renk patlamaları

Dış giyim parçaları, kullanışlı ve pratik siluetler ile kontrast yaratan imitasyon süet ve şişme parkalarda geri dönüştürülmüş kaz tüyü gibi yumuşak malzemeyi modern bir dengeyle bir araya getiriyor. Orijinal siyah ve beyaz tasarımlar nötr tonlardaki parçalara monokrom dokunuşlar katarken canlı mor ve sarı gibi heyecan verici renkler göz alıcı renk patlamaları yaratıyor.

Patika botları gibi iş giyimi esintili parçalar rahat kalıplı koşu pantolonları, kapüşonlu sweatshirtler ve eşofman altı gibi yumuşak giysilerle kontrastlar oluşturuyor. Cinsiyetsiz tasarımların ve daha sürdürülebilir üretim yöntemlerinin vurgulandığı koleksiyonu herkese uygun stil ve sürdürülebilirlik mesajlarını daha ileri seviyelere taşıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir