UV korumalı polarize lensleri sayesinde bebeğinizi koruyor

Rengarenk bir yaz onu bekliyor

Izipizi Sun Kids güneş gözlükleri, çocukların göz sağlığını korurken onların renkli dünyalarını yansıtan seçeneklerle eğlenceli tasarımlara imza atıyor. Birbirinden renkli modeller, saplarına takılabilen silikon kordon sayesinde bebeğiniz gözlüğünü çıkarsa da boynunda kalıyor. Bu sayede kaybolmuyor ve kırılmıyor.

0-12, 12-36 ay ve 3-5 arası yaş olarak 3 farklı ölçüye sahip. Bebekler için yüzde 100 UV korumalı, polarize lensleri sayesinde optimum koruma sunan, yüksek kaliteli, renkli güneş gözlüğü modelleri güneşli günler için çocukların en renkli aksesuarı olacak.

Izipizi unisex güneş gözlüklerinden Sun #L serisi renkleri ile bu yaz da dikkat çekici olmaya devam ediyor. Dikdörtgen şeklindeki modeli özellikle büyük güneş gözlüğü sevenler için ideal. Güneş ışınlarına karşı yüzde 100 UV koruma sağlarken, esnek kolları ve kauçuk dokusu sayesinde kırılmaya karşı dayanıklıdır. 9 renk seçeneğiyle satışa sunuluyor.

Doğadan ilham alınarak tasarlanan Bloom serisi 2020 yazına özel Limited Edition koleksiyon olma özelliği taşıyor. Esnek kollar ve kauçuk dokusuyla, kalite, stil ve konforu bir arada sunuyor. Yetişkinler ve çocuklar için olan modeller geniş renk seçeneği ile  dikkat çekiyor.

İzipizi, Pop Corner ve Vakkorama mağazalarında satışa sunuyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir