Vichy’den yazı özgürce yaşamak için üç yeni deodorant

Terleme ve koku sorunlarına veda edin

Artan yaz sıcaklarında terlemeye karşı çözüm arıyorsanız, Vichy’den haberler var! Koku ve terlemeye karşı Vichy ailesine 3 yeni deodorant daha ekledi.

Vichy Clinical Control 96 Saat Etkinlik Deodorant 

Dermatologlar tarafından aşırı terlemeye karşı etkinliği kanıtlanan yenilikçi bir ürün. 96 saat boyunca kuru ve taze kalmanızı sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilen antibakteriyel formülü, aşırı terlemeye karşı gösteriyor. Aynı zamanda cildin nefes almasını sağlıyor. Ciltte yumuşak ve rahat bir his bırakıyor. Kullanan kadınların %96’sı ürünün cildini kurutmadığını ve yumuşak tuttuğunu söylüyor. Çinko içeren aktif içeriklerle zengin ve alkolsüz formülü, hassas ciltler için de uygun.

Vichy Invisible Resist 72 Saat Etkinlik Roll On Kadınlar İçin 

Deniz kokusu ağırlıklı formülü ile istenmeyen kokulara karşı etkili ve taze bir ferahlık sunmakta. Optimum toleransı ile 72 saat etkinlik sağlıyor. Hipoalerjik ve alkolsüz formülü, tahriş karşıtı etkisiyle hassas ciltlere de uygun. Invisi-Lock teknolojisi, açık renkli giysilerde sarı lekelerin, koyu renkli giysilerde ise beyaz lekelerin oluşumunu ve sertleşmesini engelliyor. İleri teknolojisi ve kötü kokulara karşı etkisi kullanıcıların yüzde 89’u tarafından onaylanıyor.

Vichy Invisible Resist 72 Saat Etkinlik Roll On Erkekler İçin 

Odun notaları ağırlıklı ferah formülü ile istenmeyen kokulara karşı güçlü koruma sağlıyor. Optimum toleransı, tahriş karşıtı etkisi ve hipoalerjik alkolsüz formülü ile hassas ciltlere uygun. Invisi-Lock teknolojisi, açık renkli giysilerde sarı lekelerin, koyu renkli giysilerde ise beyaz lekelerin oluşumunu ve sertleşmesini engelliyor. İleri teknolojisi ve kötü kokulara karşı etkisi kullanıcıların %89’u tarafından onaylanıyor.

Fiyatları: 599,9 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir