Vitabiotics’ten çocukların ihtiyaçlarına özel bir vitamin

Vitabiotics Wellkid® Immune

Her yaşın, cinsiyetin ve dönemin vitamin-mineral ihtiyaçlarının farklı olduğunu bilen Vitabiotics; Wellkid® Immune Chewable’ı öneriyor. Ürün; çocukların sağlıklı gelişimi için gerekli olan 23 mikro besini tek bir multivitaminde sunmaktadır.

D başta olmak üzere; A, C, B6, B12 vitaminleri ile selenyum, demir, çinko ve folik asit içeriğiyle bağışıklık sistemi fonksiyonuna katkıda bulunmaktadır. Aynı zamanda sağlıklı gelişimi destekliyor. Çocukların seveceği lezzette, doğal portakal ve limon aromalarıyla kolayca tüketilebiliyor. Ayrıca çiğnenebilir formüle sahiptir.

Gelişimin en hızlı olduğu dönemde çocukların ihtiyaçlarının yetişkinlerden daha fazla olduğunu bilen Vitabiotics’in sunduğu Wellkid® Immune Chewable’ın formülünde bilişsel gelişimde önemli bir role sahip demir başta olmak üzere A, C, B6, B12 vitaminleri, selenyum, iyot, krom, çinko ile üzüm tohum ekstraktı ve Omega-3 kaynağı olan keten tohumu bulunuyor. Ayrıca Wellkid® Immune Chewable, Sağlık Bakanlığı’nca önerilen dozda (10mcg) D vitamini içeriyor. Süt alerjisi olan çocukların kullanımına da uygun. Formülünde renklendirici, laktoz, tuz, maya ve alkol bulunmuyor.

Vitabiotics ürünleri incelemek için www.vitabiotics.com.tr adresini ziyaret edebilir ve 3 adımlık testi çözerek ihtiyaçlarınıza uygun vitamini öğrenebilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir