Vücudunuza ve ruhunuza iyi gelecek sağlıklı gıdalar

Anadolu’nun lezzetleri bu adreste

Emirgan Reşitpaşa’daki Geleneksel Pazar, yediğine içtiğine özen gösterenlerin yeni adresi. Anadolu’nun leziz ve sağlıklı gıdalarını satan bir dükkan burası. Benekli mercimekten bamya turşusuna kadar nadide lezzetler, organik meyve-sebze, özenle seçilmiş doğal bal, sirke, İzmir’in en güzel bardacık inciri var raflarında… GDO, hibrit tohum, kimyasallarla kirletilmiş gıda giremiyor kapıdan içeri. Bütün ürünleri analizli ve isteyen herkesle analiz sonuçlarını paylaşıyorlar.

Geleneksel Pazar, Emirgan Reşitpaşa’da hizmet veriyor.

Ketojenik, GAPS, vegan, glütensiz beslenenler için ürün çeşitleri de engin. Gıdalar arasında ilikli kemik suyu, keçi yoğurdu, sucuk, mercimek veya nohuttan yapılmış makarnalar, ballı dondurmanın yanı sıra pancar kvass, kombu çayı gibi probiyotiklere de yer alıyor. Siyez buğdayından hazırlana ekşi mayalı ekmek ise mini fırından taze taze çıkıyor.

Sadece sağlıklı gıda değil, zehirsiz temizlik ürünlerini de Geleneksel Pazar’da bulabilirsiniz. Ekolojik deterjanlar ve dezenfektanlar, hem evinizi hem de doğayı koruyor.

Türkiye’nin her yerine kargoyla gönderilen ürünlere; gelenekselpazar.com web sitesinden veya 0535 570 09 60 WhatsApp sipariş hattından ulaşabilirsiniz.

Ekolojik temizlik ürünleri de satılıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir