Watsons ürünleriyle cildinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyun

Her cilt tipine uygun güneş koruması

Cildi güneşin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olan güneş kremleri, cilt kanseri riskini azaltır. Pure Beauty’nin hafif yapılı güneş losyonu, Frudia’nın nemlendirici ve cilt tonu eşitlemeye yardımcı güneş kremleri veya Solait’in yaşlanma karşıtı etkili güneş kremleriyle cildinizi güneşten korurken bakım yapın!

Pure Beauty Brighten Up Güneş Koruyucu Losyon SPF50Pa+ 50 ml/339.90 TL

50 SPF içeren Pure Beauty Brighten Up Güneş Koruyucu Losyon, yağsız formülü ile cilt tarafından kolayca emilir. Cildinizi gün boyu zararlı UVA ve UVB ışınlarından korumaya yardımcı olur. Cilt bakımından veya makyajdan önce uygulayabilirsiniz. Losyon, şehir kirliliğine, düşük nem ve sert rüzgarlara karşı cildinizi korumaya yardımcı olmak için doğadan ilham alan bileşenler içerir. Lespedeza Capitata özü içeren ürün, cildinizin oksidatif stresten korunmasını destekler.

Frudia Uv Shield Nemlendirici Güneş Kremi SPF50 50 gr/199.90 TL

Cildinizi UV ışınlarından korurken, aynı zamanda cildinizin nem bariyerini de korur. Günlük kullanım için uygundur. Üçlü hyalüronik asit içeren zengin formülü sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Ferahlatıcı bir etki sağlamaya destek olur.

Frudia Tonlayıcı Güneş Kremi SPF50 50 gr/199.90 TL

Donuk ve mat görünen cilt tonunuzdan şikayetçiyseniz bu ürün tam size göre. İçeriğinde bulunan 6 farklı meyve çekirdeği yağı cildinize nazik bir şekilde nüfuz eder. Doğal bir parlaklık kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca mat ve pürüzsüz bir dokuya sahip ürünü makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz.

Solait Yaşlanma Karşıtı Yüz Güneş Kremi SPF50+ 50 ml/179.90 TL

Yüz, boyun ve ellerinizi güneşin zararlı etkilerinden koruyun! Cilt hasarına ve erken yaşlanmaya karşı cildinizi korumaya yardımcı oluyor. Özel formülü ile cildi nemlendiriyor.

Solait Anti Age Güneş Kremi Hassas Ciltler SPF50 50 ml/179.90 TL

Güneşin zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı hassas cildinizi koruma altına almanıza ve nemlendirmenize yardımcı olur. Güneşin yol açtığı cilt hasarına, erken yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir rol oynar. Hassas ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.

Pure Beauty, Frudia ve Solait ürünleri Sadece Watsons Mağazalarında, Watsons.com.tr’de ve Watsons Mobil Uygulaması’nda!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir