We Are Paradoxx ile 1 dakikada saçlarınızdaki değişimi fark edin

We Are Paradoxx Moisture Express Hair Mask (Yoğun Nemlendirici Saç Maskesi)

Doğal içerikli ve antioksidan bakımından zengin bu yoğun nem maskesi; argan yağı, B, C, E dahil çok sayıda vitamin ve mineral içeriyor. Vitamin ve minerallerin dengeli karışımı sayesinde; kuru ve hasar görmüş saçları 1 dakika kadar kısa bir sürede canlandırıyor. Saç derinizin doğal pH dengesini bozmadan saça nem kazandırıyor. Argan saçın elastikiyetini artırıyor ve parlaklığını geri kazandırıyor. İçerdiği shea özü, nemi saça kilitliyor. Hindistan cevizi ise saç derinizi beslemeye ve saç kütikülüne nüfuz etmeye yardımcı oluyor. Fiyatı: 375TL

We Are Paradoxx ürünlerini defalarca geri dönüştürmeye uygun özelliğe sahip olan alüminyum ambalajlarla sunuyor. Formülasyonlarında doğal ve organik maddeler kullanan marka, içeriğinde yüzde 88’den yüzde 97’e kadar doğallık barındırıyor. Hayvanlar üzerinde test edilmeden üretilen We Are Paradoxx ürünlerinde paraben, PEG, sülfat ve mineral yağ bulunmuyor.

COSMOS Organik Sertifikasına Sahip

Tüm dünyada kabul edilen Cosmos Organik sertifikasına sahip We Are Paradoxx formülleri biyolojik olarak doğada parçalanabilme özelliği taşıyor. ‘Yeşil Kimya’ ilkelerini benimseyen marka, üretim ortakları ile yalnızca gerektiği kadar su kullanıldığından emin olmak için düşük enerjili aydınlatma kullanıyor.

We Are Paradoxx koleksiyonu sadece www.makyajtrendi.com ’da satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir