İntim bölgesi yaz aylarında daha hassas bir bakım gerektiriyor

İntim temizliğinde uzman bakım

Yazın ısı ve nemin artmasıyla hassaslaşan ciltte; hijyen kurallarının da ihmal edilmesiyle çeşitli etkenlere bağlı olarak enfeksiyonlar gelişebiliyor.

Sebamed İntim Yıkama Jeli; bölgenin mikroflora dengesini koruyarak nazik özel bölge hijyeni sağlamaya yardımcı oluyor.

Dermatolojik ve jinekolojik olarak test edilmiş yıkama jeli; intim bölgesini tahriş etmeden hijyen sağlıyor. İntim Yıkama pH 6.8, yumuşak bir doğal bazlı etkin yıkama bileşiği ile temizlik ve güvenilir hijyen sunmaktadır.

Bölgenin koruyucu tabakası olan 6.8’lik pH değerine göre ayarlanan içeriği, patojenik mikroorganizmalara karşı koruma için kullanılıyor. İçeriğinde yer alan Güvercin Ağacı’nın doğal yatıştırıcı ve yenileyici özellikleri; Pantenol ile birlikte tahrişi azaltıyor ve vulvanın fizyolojik ortamını geri kazandırıyor. Menopoz başlangıcında optimum kadın hijyeni sunan ürün, yüzde 100 sabunsuz ve alkalisiz.

İntim Yıkama pH 3.8 ise mikroflora dengesine özel 3.8’lik pH değeri ile nazik dış temizlik yapıyor. Düzenli olarak kullanılması halinde cildin doğal koruyucu tabakasını patojenik mikroorganizmalara karşı destekliyor. İçeriğinde yer alan Aloe Vera, cildin nem içeriğini etkinleştiriyor. Papatyanın etkin bileşeni Alfa Bisabolol da rahatlatıcı ve antibakteriyel özellikleri ciltle buluşturarak cildi temizliyor. Sürfaktan Kompleksi ile ektsra yumuşak temizlik sağlayan ürün, yüzde 100 sabunsuz ve alkalisiz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir