Weewell Buhar Makineleri evde nem dengesi sağlıyor

Hassas hava temizliği

Weewell, katkısız ve doğal nemlendirme teknolojisi ile üretilmiş buhar makineleriyle yaşam alanlarını temiz ve nemli tutmaya katkı sağlıyor. Sağlık açısından ev ortamında yüzde 40-50 oranında nem bulunması gerekiyor. Özellikle kalorifer ve klima ile ısınan evlerde normalden çok daha düşük oluyor. Düşük nem oranı ise özellikle bebeklerin burun ve sinüslerinde kuruluk hissi oluşturuyor.

Koronavirüs salgını ve soğuk hava şartları nedeniyle evde geçirilen zamanın artmasıyla evdeki nem dengesinin önemi de artıyor. Weewell buhar makineleri, ihtiyaç duyulan nem dengesi ve hijyenik ortamlar için güvenli ve pratik kullanım  sunuyor.

Yenidoğan bebeklerin neme ihtiyacı var

Bebeklerin hassas cildi düşünüldüğünde ideal nem oranının dengelenmesi gerekiyor. Weewell, iyonizer özelliği olan hava temizleyicileriyle daha sağlıklı ortamlar yaratıyor. Buhar makineleri, soğuk ve sıcak buhar üfleme özellikleriyle odanın nem dengesini ideal seviyeye getiriyor. Nemlendirme işlemini kısa sürede gerçekleştirebilen makineler, üst solunum yollarında oluşan kuruluk hissine de son veriyor. İşlevsel başlıklar, buhar salınımını geniş alanlarda kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. Ultra sessiz çalışan makineler, bebeklerinin konforunu düşünen ebeveynlere yardımcı oluyor.

Modern tasarımlı makineler

Yerli sermaye ile üretilen Weewell buhar makineleri Alman mühendislik hassasiyeti ve Fransız estetik anlayışının minimalist bakış açısıyla dizayn ediliyor. Portatif tasarımı ve modern görünümü sayesinde yaşam alanlarında tercih edilen bir ihtiyaç haline geliyor. Led gece lambası özelliğine sahip çeşitleri karanlık alanları aydınlatıp renklendiriyor.

Odaların değişen atmosferi

Bazı modellerde bulunan esans ekleme hazneli buhar makinesi çeşitleri; odalarında hafif ve hoş bir koku duymak isteyenler için geliştiriliyor. Buhar makineleri, hazneye eklenebilen aromaterapi yağı sayesinde yaşam alanlarına keyif ve konfor katıyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir