Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için günlük bakım rutini

3 adımlık bakım rutini

Yağlı ve akneye eğilimli cilt, parlak bir görünüme ve kusurlarına neden olabiliyor. Bu sebeple bu cilt tipine sahip olan kişiler düzenli ve doğru bir cilt bakım rutinine ihtiyaç duyar.

Akneye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen, dermatologlar ve eczacılar tarafından önerilen Avene Cleanance serisi; 3 adımlık bakım rutini ile cildi temizlemeye, nemlendirmeye ve güneşten korumaya destek oluyor.

Adım #1 Sabah ve akşam cildinizi temizleyin

Cilt tipiniz ne olursa olsun sağlıklı bir cildin en önemli adımı cildinizi temizlemektir. Cleanance Temizleme Jeli ciltteki yağ dengesini düzenlemeye, matlaştırıcı etki sunmaya, cildi kirden ve fazla yağdan arındırmaya yardımcı oluyor.

Cleanance Cleansing Gel 200 ml-400 ml fiyatı: (149-199 TL)

Adım #2 Cildinizi nemlendirin

Tüm cilt tiplerinin nemlendirilmeye ihtiyacı vardır. Ancak yağlı ve akneye eğilimli bir cildiniz varsa doğru bir nemlendirici kullanımı daha da önemli hale geliyor.  Yağlı ciltlerdeki cilt kusurları için geliştirilen Cleanance Comedomed Cleanance Comedomed günlük bakım kremi, içerdiği aktif bileşenler sayesinde 7 gün içerisinde cilt kusurlarını azaltmaya yardımcı oluyor.

Cleanance Comedomed Anti-Blemishes Concentrate 30 ml fiyatı: 189 TL

Adım #3 Cildinizi güneş ışınlarına karşı koruma altına almayı unutmayın

Yağlı ve akneye eğilimli ciltler için özel olarak geliştirilen Cleanance Anti-Blemishes SPF 50+; sadece UVB ve UVA ışınlarına değil, mavi ışığa karşı da güçlü koruma sağlıyor. Aktif bileşenler sayesinde cildi güneş ışınlarından korurken cilt kusurlarının azalmasına da destek oluyor. Ayrıca renkli doku seçeneğiyle de cilt tonunuzun eşitlenmesine destek oluyor.

Cleanance Anti-Blemishes SPF 50+, 50 ml fiyatı: 219 TL
Tinted Cleanance Unifying SPF 50+, 50ml fiyatı: 229 TL

Avantajlı fiyatlarla sahip olun!

Cleanance bakım kiti, avantajlı fiyatlarla şimdi Eau Thermale Avène yetkili eczanelerinde. Kit, 338 TL yerine 269₺ TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir