Hawaii’nin doğal mucizeleri Maui ürünleri ile saçlarınızda!

Vegan ve hayvan deneyleri yapmıyor

Başrolüne doğanın mucizevi nemlendiricisi aloe vera’yı alan vegan ve doğa dostu saç markası Maui; artık Türkiye’de! İlhamını Hawaii’nin tropikal Maui Adası’ndan özenle toplanan ve elle işlenen malzemelerden alan Maui; Hindistan cevizi sütü, hibiskus ve agave gibi egzotik içerikleriyle fark yaratıyor.

Aloe vera suyu, yüksek su oranı ile her cilt tipinin ihtiyaç duyduğu nemi sağlarken; pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüme kavuşturmasıyla bilinir. Hindistan cevizi suyu ise saçı ağırlaştırmadan nemlendirir, yumuşatır ve besler. Maui ürünleri; silikon, sülfatlı temizleyiciler, mineral yağ,  gibi maddelerden uzak durarak doğadan gelen egzotik içeriklere odaklanmaktadır.

Her saç tipi ve yapısına uygun farklı şampuan ve saç kremlerinden oluşan beş özel Maui ailesi, aloe veranın başrolde olduğu zengin formülleriyle saçları nemlendirip sağlıklı bir görünüme kavuştururken egzotik içerikleriyle sizi tropikal Maui Adası’na yolculuğa çıkarıyor.

  1. Besleyici Coconut Milk ailesi; içeriğindeki hindistan cevizi sütü, guava yağı ve mango yağı ile saçları nemlendirir. Kuru saçların yumuşaklık kazanmasına yardımcı olur.
  2. Formülünde kremsi shea, zengin hindistan cevizi ve saf makademya yağları bulunan Onarıcı Shea Butter; kuru ve yıpranmış saçları canlandırır ve nemlendirir.
  3. Hacim Verici Bamboo Fibers; içerdiği bambu lifleri, hint yağı ve neem yağı ile ince telli ve sönük saçları dolgunlaştırır.
  4. Vitamin ve mineral açısından zengin hibiskus suyu, saçı koruyup canlandıran çarkıfelek meyvesi ve karpuz özünün bir araya gelmesiyle oluşan Nemlendirici Hibiscus Water; tüm saç tiplerini nemlendirirken saçlara yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.
  5. Besleyici Agave; içeriğindeki agave özü, hibiskus ve ananas yağları ile daha güçlü ve uzun saçlara kavuşmanıza yardımcı olur.

Şampuan ve conditionerlar için tavsiye edilen ürün fiyatı: 139.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir