Yataş’tan dünyanın en geniş bebek yatakları koleksiyonu

Yataş Mini-Bebek Yatakları

Yataş Bedding, bebeklerin ve çocukların uyku sağlığını esas alarak geliştirdiği yeni koleksiyonuyla miniklere iyi bir uyku vadediyor. Yataş Mini-Bebek Yatakları, omurgayı ve fiziksel gelişimi doğru şekilde destekliyor. Miniklere hassas cilt yapılarına uygun, hava geçirgenliği olan kumaşlarıyla da huzurlu bir uyku sunuyor.

Koleksiyon, 7 seri ve 19 yatak ile dünyanın en geniş portföylü bebek yataklarına sahip koleksiyon olma unvanını taşıyor.

Foamy Serisi, sünger içerikli 3 farklı yataktan oluşuyor. Yay özelliğine sahip 5 farklı yataktan oluşan Springy Serisi, sadece yüksek güvenlik ve kalite standartlarına verilen Alman LGA sertifikalı ve Milky kumaş özelliği sayesinde bebeklerin hassas cildine uyum sağlayabiliyor.

Doğal içerikli malzemeler ile hazırlanmasıyla sağlıklı bir uykunun önemine dikkat çeken Pure Serisi ise 3 farklı bebek ve çocuk yatağından oluşuyor. Çocukların yatakta geçirdikleri sürenin daha eğlenceli bir hale gelmesini sağlayan Play Ground Serisi, iki farklı oyun park yatağına sahip.

Anne karnı konforu

Anne karnının konforunu aratmayacak taşınabilir yataklaran oluşan New Born Serisi ile de yeni doğan bebekler çok daha huzurlu bir uykuya kavuşuyor. Ebeveynlerin de konforunu unutmayan Yataş Bedding Handy Serisi ise yanınızda taşıyabileceğiniz bebek yataklarından oluşuyor.

Medical Serisi ise medikal özelliklere sahip yatakları kapsıyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir