Yaz anılarınız kalırken cildinizdeki lekeler kaybolsun

Lekeleri silme vakti!

Lekeler en sık rastlanan ve can sıkıcı olabilen cilt problemlerinden biri. Yaz ayları geçip, güneşli günler geride kalırken ciltte lekeler kaldıysa, mücadele zamanı başlıyor demektir.

Murad Intensive-C Radiance Peel- Cilt Lekelerine Karşı C Vitaminli Aydınlatıcı Maske, lekesiz ve canlı cilde kavuşmak için destekçiniz olacak.

İçerdiği glikolik asit, Hint inciri özleri  ve zengin antioksidanlar ile tek kullanımda cildi aydınlatmaya yardımcı ürün, jel-krem yapıya sahip. Glikolik asit ile cildi nazikçe soyarak ölü hücrelerden arındırmayı destekler. C vitamini ve Hint inciri serbest radikallerin zararlarına karşı korurken, hasarlı bölgelerin ve koyu lekelerin görünümünü düzeltmeye, mat görünümü ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Kullanım şekli: Temizleme ve tonikleme işleminden sonra cildinize ince bir tabaka halinde uygulayın. 10 dakika beklettikten sonra ılık su ile durulayın. En iyi sonuçlar için haftada 1-3 defa kullanın. Ürünü uygularken hafif bir karıncalanma hissedebilirsiniz. Bu normal bir durumdur. Etkili bir bakım için kullanım süresince sabahları güneş koruma faktörü içeren Murad nemlendiricilerin kullanılması önerilmektedir.

Murad Intensive-C Radiance Peel- Cilt Lekelerine Karşı C Vitaminli Aydınlatıcı Maske: 1.110 TL

Yetkili Eczaneler, www.guzellikburada.com, Trendyol.com, Gittigidiyor.com, n11,com ve Hepsiburada.com’da
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir