Giz Kozmetik Makyaj artistleri 2021’in trendlerini paylaştı

İddialı bir yıla hazır olun

Giz Kozmetik Makyaj Artistleri, 2021’de her dönem olduğu gibi doğallığın ön planda olduğunu söylüyor.

Maske kullanımından dolayı kalın tabakalı ve yoğun kapatıcılık özelliğine sahip fondötenler yerine BB kremler ve hafif kapatıcılık sağlayan ürünler seçebilirsiniz. Isabelle Dupont Prime’n Perfect Smoothing Make Up Base Oil Free, makyaj bazını sürdükten sonra, hafif kapatıcılığı olan ürünler sayesinde maskeler makyajınızın bütünlüğünü bozmaz hem de doğal görünümü korumuş olursunuz.

Klasik eyeliner görünümlerinin yanı sıra dumanlı ve rengarenk grafik desenli gözleri bu sene sık göreceğiz. Göz pınarlarına kadar uzayan eyelinerler tek renk yerine iddiasını ortaya koyan neon tonlardan seçilecek. Isabelle Dupont Wise Metals Metallic Eyeliner ile 2021’in trendlerini yakalayabilirsiniz..

Tabii ki belirgin ve büyük gözler

Her yıl olduğu gibi belirgin ve büyük gözler 2021’de de vazgeçilmez olacak. Büyük ve belirgin göz makyajında far ve eyeliner’ın yanındaki en büyük yardımcınız hacimli kirpiklere sahip olmanızı sağlayacak maskalar… Isabelle Dupont Doll Lashes All In One maskara ile gözlerde ceylan efektini yakalayabilirsiniz.

Ciltte sağlığın rengi olan pembe, 2021’de tozpembe haliyle yanaklarda sık kullanılacak. Yoğun ve ışıltılı yanaklar yerine tozpembe allıklar kullanarak daha hafif ama duru bir görünüm kazanabilirsiniz. Isabelle Dupont Mineral Blush, doğal ve sağlıklı pembe yanaklar elde etmenizi sağlayacak.

Işıltılı ve sağlıklı dudaklar

Belirgin göz makyajınızı tamlayacak olan cilt tonunuza uygun renklerde tercih edeceğiniz ıslak pigmentler, trendi yakalamanızda en büyük yardımcınız olacak. Isabelle Dupont Dramatic Shine sayesinde arzu edilen sağlıklı ve bir o kadar bakımlı dudaklara ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir