Yazın yıpranan ve kurutan saçı onarma zamanı geldi! 

Herbal Essences Sülfatsız Aloe serisinin yeni ürünleri

Yazın güneş ve denizin tadını doyasıya çıkardık. Şimdi saçı yıpratan ve kurutan etkilerini silme zamanı… Tüm bu etkilerden kurtulup, saçlarınızı derinlemesine nemlendirmek mümkün.

Herbal Essences Sülfatsız Aloe serisine saç bakımınızı tamamlayacak Argan ve Hindistan Cevizi sprey yağları da katıldı. Herbal Essences Sülfatsız Aloe ve Argan Yağı, Aloe ve Hindistan Cevizi Yağı olmak üzere iki ağırlaştırmayan yağ ile saç bakımınıza son dokunuşu yaparak elektriklenmeleri ve kabarmaları önleyebilirsiniz. Ayrıca kolayca tarayıp, şekillendirebilir, saçlarınıza yumuşaklık ve parlaklık kazandırabilirsiniz. Üstelik sprey formda bu yağları kullanmak için duşta olmanıza bile gerek yok, saçta yağlı kalıntı bırakmıyor ve harika kokuyor!

Yeni Herbal Essences Aloe ve Argan Yağı saçlarınızda oluşacak kırılma ve koparak dökülmelere karşı koruma sağlıyor. Argan yağının mucizevi etkisiyle daha parlak ve yumuşak saçlara kavuşabilirsiniz. Aynı zamanda içerdiği narenciye, egzotik baharatlar ve kremsi vanilya aroması ile de saçlarınız baş döndürücü bir kokuya sahip olacak.

Yeni Herbal Essences Aloe ve Hindistan Cevizi Yağı saçlarınızın kabarmasını önleyerek, canlılık ve parlaklık kazandırıyor, yumuşatıp yatıştırıyor. İçerdiği Hindistan Cevizi yağı kuru saçların ihtiyacı olan nemi sağlıyor.

Sürdürülebilir şekilde büyütülmüş aloe içeren ve gerçek botanik içeriği İngiltere Kraliyet Bahçesi, Kew tarafından onaylı bu iki doğal içerikli yağı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Üstelik serinin diğer üyeleri gibi hayvanlar üzerinde test edilmediği PETA tarafından onaylı!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir