Yeni nesil diş macunu tableti T-Brush ile tanıştınız mı?

Doğa dostu, vegan ve temiz içerik

T-Brush, diş macununda küçük tablet formatıyla ağız bakımında ezberleri bozdu! Yeni nesil hijyen anlayışı, yüzde 100 geri dönüşümlü, atıksız ve plastiksiz doğa dostu içerik ve ambalajı ile ağız bakımında tüketicilerin tercihi olmaya aday.

SLS, gluten, titanyum dioksit gibi zararlı maddeler içermeyen, hayvansal hiçbir DNA taşımayan ve hayvanlar üzerinde test yapmayan T-Brush diş macunu tabletleri Yeditepe Üniversitesi onayı ile vegan ürünler kategorisinde yer alıyor

T-Brush diş macunu tabletleri, Hacettepe Üniversitesi iş birliğiyle alanında uzman bilim insanları tarafından A’dan Z’ye Türkiye’de geliştirildi. Uluslararası düzeyde sürdürülebilir bir çevre politikası yürütmek üzere faaliyet gösteren Forest Stewardship Council (FSC) sertifikalı ambalajlarda tüketicinin kullanımına sunuluyor.

Kişiye özel hijyen anlayışı

Tabletler, aile bireyleri arasında ortak kullanılan geleneksel diş macunlarında oluşan bakteri ve virüs yayılımını önleyerek daha hijyenik bir kullanım sağlıyor. Efervesan özelliği sayesinde ağızda dişler yardımıyla kırıldıktan saniyeler sonrasında doğal bir köpüklenme sağlıyor. Doğal aromaları ile ağızda güzel ve ferah bir tat bırakıyor.

Geleneksel diş macunlarında dozun fazla olması, vücutta gereksiz kimyasal emilimine yol açıyor. Yeni nesil T-Brush diş macunu tabletleri ise yenilikçi ve inovatif yapısı ile kullanıcıya ağız hijyeni için gerekli miktarda içerik sunuyor.

Parçala, Fırçala ve Çalkala!

Diş fırçası ile minimum 2 dakika dişler fırçalanıyor ve ağız su ile çalkalanıyor. Yüzde 100 geri dönüşümlü ve sürdürülebilir ambalajlarda, cam şişelerde sunulan tabletler, iki kez diş fırçalama rutininde 45 günlük kullanım sağlar.

T-Brush diş macunu tabletleri www.thetbrush.com adresinin yanı sıra, önde gelen dijital e-ticaret sitelerinde ve seçkin eczanelerde satışta:

  • Nane Aromalı Diş Macunu Tableti- Florürlü ve Florürsüz çeşitleri (90 adet): 69TL
  • Portakal Aromalı Diş Macunu Tableti- Florürlü ve Florürsüz çeşitleri (90 adet): 69TL
  • Activated Charcoal Diş Macunu Tablet– Florürlü ve Florürsüz çeşitleri (90 adet): 69TL
  • 6 yaş üzeri çocuklar için çilek aromalı – Florürlü ve Florürsüz çeşitleri (90 adet): 69TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir