Yeni Yıl Coşkusu LC Waikiki’de Başladı!

Yılbaşı Koleksiyonu ile tüm aileyi giydiriyor

Yeni yılın yaklaşmasıyla sıcacık aile buluşmaları, umutlu yeni yıl dilekleri ve hediyelerle dolu bir zaman dilimi başlıyor. LC Waikiki, bu özel dönemi kutlamak ve yeni yılın umutlarını ve coşkusunu herkese yaşatmak adına özel bir koleksiyon hazırladı. Sıcacık renkleri ve ışıltılı dokunuşlarıyla öne çıkan koleksiyon aynı zamanda bütçe dostu olmasıyla da öne çıkıyor.

Koleksiyon, her yaşa ve her zevke hitap ediyor. Kardan adamlar, yılbaşı şekerleri, penguenler ve çam ağaçları gibi eğlenceli desenlerle süslü kazaklardan dikkat çekiyor. Işıltılı elbiseler, triko kazaklar öne çıkıyor.

Herkes için Şık ve Neşeli Seçenekler

LC Waikiki’nin kadınlara özel tasarımları, payetler ve metalik dokunuşlarla süslü bluz ve elbiselerle göz kamaştırıyor. Deri pantolonlar ve büstiyerler, cesur ve modern bir tarzı yansıtıyor. Triko kazaklar, kadife pantolonlar ve kürklü paltolar ise sıcaklık ve rahatlığı bir araya getiriyor. Erkek koleksiyonunda yer alan ceketler, triko kazaklar ve gömlekler kombini tamamlıyor. Çocuklar için rengarenk pijama takımları, pofuduk çoraplar ve sevimli aksesuarlar yılbaşı heyecanını ikiye katlıyor.

LC Waikiki’nin ‘Ugly Sweaters’ serisi ise herkesi neşeli bir yılbaşı geçirmeye davet ediyor. Eğlenceli desenleriyle bu “çirkin” kazaklar, tüm aileyi gülümsetecek tasarımlarıyla yeni yıl atmosferine renk katıyor.

Her aile bireyinin zevkine ve ihtiyacına göre şekillenen LC Waikiki Yılbaşı Koleksiyonu, bütçe dostu! Koleksiyon, LC Waikiki mağazalarında ve www.lcwaikiki.com’da satışa sunuluyor.




Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir