Yeni yılda çocukları tutkularının peşinden sürükleyecek hediyeler

LEGO’dan yılbaşı sürprizleri

Nesiller boyunca çocuklar tutkularını, LEGO® setlerinin sunduğu sonsuz fırsatlarla hayata geçirdi. 2024 yaklaşırken, LEGO’dan minikler için sürprizler var!

Çocuklar, kendi güçlerini ve sınırsız yaratıcılıklarını keşfederken LEGO setlerinin dünyasını da deneyimliyor. Oyun, onların meraklarını harekete geçirerek, yaratıcılıklarını geliştiriyor. Kendilerine olan güvenlerini artırarak potansiyellerini ortaya koymada kilit bir rol üstleniyor.

LEGO İyi Oyna araştırmasına göre, ebeveynlerin %95’i oyunun çocuklarının sadece mutluluğu için değil, aynı zamanda genel gelişimleri için de çok önemli olduğuna inanıyor. Araştırma oyunun, sadece çocuklara fayda sağlamakla kalmadığını gösteriyor. Aynı zamanda aile bağlarını güçlendiriyor. Ebeveynlerin %90’ından fazlası için rahatlama fırsatı sunmakta.

LEGO® DREAMZzz™ Bayan Castillo’nun Kaplumbağa Minibüsü (71456)

7 yaş ve üzeri çocuklar için uygun. Bu set ile çocuklar, kendi başlarına veya arkadaşlarıyla saatlerce eğlenceli zaman geçiriyor. Parti modunda kaplumbağa minibüsü hareketli bir ağaç, dönen bir kaktüs ve bir hazine sandığı ile süsleyebiliyor. Ya da uçan denizaltı modunda bu kaplumbağa minibüsü bir roket ve hareketli bir periskop ile donatılabiliyor.

LEGO® Super Mario™ Donkey Kong’un Ağaç Evi Ek Macera Seti (71424)

Çocuklar bu set ile Donkey Kong’un ormanda nasıl yaşadığını keşfediyor. Bir ağaç ev inşa edebiliyor, bongo davuluyla rol yapabiliyor veya sadece hamakta dinlenebiliyor. Ayrı olarak satılan LEGO® Super Mario™ Başlangıç Seti’ne bağlandığında etiketler, orman sesleri, ayak sesleri ve vurma seslerini etkinleştirerek uzun süreli bir oyun deneyimi sağlar.

LEGO® Friends Kuaför Salonu (41743) 

Bu set, farklı saç stillerini keşfetme heyecanını yaşayan Paisley’in hikayesi. Çocuklar, Paisley’in saçını ve yüz ifadesini değiştirerek onun kuaföre gitmeden önceki ve sonraki görünümlerini yaratıcıkları ile ortaya koyuyor.

LEGO® City Kayak ve Dağcılık Merkezi (60366)

Çocuklar, karla kaplı kayak ve tırmanma merkezini açarak heyecan dolu maceralar için hazır!  Buz pateni, kayak ve buz tırmanışı gibi sınırsız eğlence seçenekleri ile çocuklar, heyecan verici anlar yaratabiliyor!

LEGO® Araç Modifiye Atölyesi (60389) 

Bu set ile çocuklar yarış arabalarını inşa ediyor, özelleştiriyor ve tamir ediyor. Farklı farlar, tamponlar kullanabiliyor. İpuçlarıyla birlikte çeşitli oyuncak motorları ve modüler ön ve arka bölümleri seçebiliyor. Set, 4 minifigür, 2 özelleştirilebilir araba ve bir dizi aksesuar içeriyor.

LEGO yapım setlerine yönelik dijital PDF ve 3D LEGO yapım kılavuzlarına LEGO® Builder uygulamasından ulaşabilirsiniz.3D modelleme deneyimini yaşayabilirsiniz. 2006’dan günümüze kadar olan tüm setlere ait PDF LEGO talimatlarına erişmek mümkün. Bunun için QR kodunuzu taramanız yeterli. Dilediğiniz kadar çeşitli LEGO setlerini arayın ve keşfedin. Setleri bir LEGO hesabına kaydedin.

Ailenizi ve arkadaşlarınızı bir araya getiren Build Together özelliği de var. Uygulamada ekip olarak oluşturabileceğiniz 200’den fazla LEGO setini filtreleyin. Kullanım kılavuzunuzun ön kapağındaki QR kodunu tarayın. Veya uygulama içinde özel setinizi arayarak başlayın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir