Penti yılbaşı koleksiyonunda kırmızı başrolde oynuyor!

Penti’siz bir yeni yıl düşünülemez!

Penti, yeni yıl koleksiyonuyla yılbaşı gecesi nerede olursanız olun kutlamanıza hem ışıltı hem fark katıyor! Yılbaşının vazgeçilmez rengi kırmızı, bu sene de Penti koleksiyonunun başrolünde yer alıyor.  Farklı kap ve formlarda, kırmızı ve siyah renklerdeki sütyen ve külotlar, yeni yıl ruhunu nakış işlemeleri ve dantellerle tamamlıyor.

Monokrom alt üst takımlar, işleme detaylarıyla romantik bir görünüm sunmakta. Büyük beden seçenekleriyle tüm kadınlara uygun bir koleksiyon. Penti, Hiç Çamaşırı tasarımlarını da yeni yıla uyarlıyor. Son dönemde günlük kombinleri tamamlayan dantelli braletler yeni yıl akşamına çok yakışıyor.

Işıltıyı takip et!

Penti’den hem eğlenceli hem fark yaratan bir sürpriz yeni yıl koleksiyonuna özel olarak karşınızda! Koleksiyona özel “Glow in the Dark” grubundaki tasarımların üzerinde yer alan çiçek desenleri karanlıkta parlıyor!

Siyah ve mor tonlarındaki “Parti” grubu ise hem iç hem de dış giyime uygun. Kadife tasarımlar, parlak ve ışıltılı seçenekleriyle parti ruhunu sonuna kadar hissettiriyor.

Koleksiyonda her yaşa, her zevke ve stile uygun saten, dantel, ışıltı dokuları bulmak mümkün. Aynı zamanda Penti bu sezona özel hazırlanan taşlı ve parlak ince çoraplarla geceye damgasını vuruyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir