Yeni Yıla Girerken Arınmaya Ne Dersiniz?

Yepyeni Bir Başlangıç Yapın!

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbulun Spa ve Wellness merkezi Six Senses Spa, yeni yıla girerken yenilenmeye  çağırıyor. Boğaz manzaralı  havuzu, imza masajları, cilt bakımları ve holistik terapileriyle sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyerde, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda yer alıyor. Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un yemyeşil koru alanında bulunuyor. 

Unutamayacağınız Masalsı Bir Kutlama

Six Senses Spa’nın sıra dışı ritüelleri, bakım ve terapileri sizleri bekliyor. Ayrıca özel deneyimler ile kendinizi yeni yıla hazır hissedeceksiniz.

Six Senses Spa’da Romantik Bir Deneyim

Boğaz manzaralı havuzun başında, özel bir Chalet içerisinde çift kişilik bir masaj deneyimi yaşayabilirsiniz. Sıcak şarap veya çilek ile sıcak çikolata servisinin eşlik edeceği bu deneyim çiftler için romantik bir deneyim olacak.

Yeni Yılda Sevdiklerinize Rahatlama Hediye Edin

Six Senses Spa hediye kartları iyi bir yılbaşı hediyesi olabilir. Uzman kadrosu eşliğinde doğal yaklaşımları ile daha sağlıklı ve pozitif bir yaşam tarzının anahtarını sunmakta. Sizi ve en kıymetlinizi cilt bakımı, masaj veya geleneksel Türk hamamında dinlenmeye davet ediyor. Tüm yılın kaosundan uzaklaşarak yepyeni bir yılı kucaklamayı vadediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir