Yeni yılda içinizdeki tüm renkleri ortaya çıkarma zamanı!

‘Catch me 22!’ mottosuyla yeni yılı kucaklıyor

Kısmet By Milka, yeni yıl için birbirinden özel mücevherler sundu. Kısmet By Milka koleksiyonunda yer alan mücevherler; sevdiklerine kalıcı hediyeler vermek isteyenlerin vazgeçilmez seçenekleri arasında yer alıyor.

Her koleksiyonla kendi iç yolculuğunuza çıkmanızı sağlayan marka; Monsters Koleksiyonuna ait yılbaşı seçkisiyle bireylerin benzersizliğine çağrı yapar nitelikte… Küpeden piercing’e, kolyeden bileziğe, her zevke ve karaktere uygun seçeneği bir arada sunan özel tasarımlar; yılbaşı ruhuyla buluşuyor. Yeni yılın ilk dakikalarına eşlik edecek kırmızı ve yeşil tonlarıysa birçok parçada ön planda!

Monsters Koleksiyonu, zümrüt ve pırlantalardan oluşan spill over bilezik; fire opal Illusion yüzük ve zümrüt; yakut ve safir taşlarının farklı boyutlarda bir araya geldiği Confetti kolye ile içinizdeki renkleri ortaya çıkarmaya hazır.

Etrafınızı saracak tarçın kokuları ve sevdiklerinizle buluşacağınız sevgi dolu yılbaşı masalarına eşlik edecek hediye seçkisiyle ön plana çıkan Kısmet by Milka, ‘’Catch me 22!’’ mottosuyla yeni yılı tüm iyi dilekleriyle kucaklıyor. Geçmişe rest çekip, ‘Bu sene benim senem’  diyeceklere özel seçkisiyle; sizi yepyeni bir senede beklettiğiniz ne varsa artık gerçekleştirmeye davet ediyor!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir