M•A•C Kozmetik ikonik Ruby Woo ruj ailesini genişletiyor!

M•A•C’ in en çok satan kırmızı ruju: Ruby Woo!

Adeta bir Hollywood yıldızı olan Ruby Woo; bir ortama girdiğinde dikkatleri hemen üzerine çekiyor ve görenleri anında kendine tutsak ediyor.

Yoğun, tam örtücülüğe sahip formülüyle dudakları ele geçiriyor. 12 saat kalıcılık ile tüm gün boyunca etkisini sürdürüyor. Herkesin favorisi olması; tüm bakışları üzerine çekmesi ve cesur tarzı onu tüm zamanların en çok satan ikonik kırmızı ruj yapıyor.

Ünlü makyaj sanat yönetmeni Lyne Desnoyers; “Ruby Woo’nun evrensel boyutta kabul edilmiş bir tarzı var” diyor ve ekliyor: “Cesur, benzersiz ve biraz da küstah.”

Her ihtiyaca ve zevke yönelik 4 farklı doku tonu

Şimdi her üyenin sınırlı sayıda, farklı dokularda; etkileyici bir ambalaj ile yer aldığı dünyaca ünlü ikonik koleksiyonu keşfedebilirsiniz.

Makyaj Sanat Yönetmeni Desnoyer’s göre birden fazla kişiliğe sahip ikonik Ruby’s Crew Ailesi, hayalinizde tüm görünümleri baştan yaratmak için uyarlanabilir.

Artık hangi Ruby Woo’yu nasıl seçeceğinize karar vermenin her zamankinden daha fazla ve eğlenceli  yolu mevcut.

Çok az makyaj ile veya hiç makyaj uygulanmadığında bile adeta bir yıldız gibi görünebilirsiniz.

Asla ortalamanın altında görünmeyeceksiniz!

Dört farklı YENİ dokusuyla (Retro Mat, Powder Kiss, Retro Matte Likit Ruj, Powder Kiss Likit Ruj) dudaklarını dilediğiniz ve hayal ettiğiniz cesur dudaklara dönüşüyor!

Dudaklara ihtiyacı olan nemi sağlarken, tazeler ve canlandırır. Aynı zamanda cesur ve ikonik bir görünüm sunar.

Makyaj Sanat Yönetmeni Desnoyer’s göre ikonik Ruby Woo ailesi sizi asla yarı yolda bırakmaz! Ruby Woo ailesi bir ruj olmaktan çok daha fazlası; aynı zamanda kendini ifade etme şeklidir!

  • RETRO MATTE LIPSTICK -155 TL
  • RETRO MATTE LİKİT RUJ-169 TL
  • POWDER KISS RUJ-169 TL
  • POWDER KISS LİKİT RUJ-175 TL

Online satışta ve tüm mağazalarda mevcut.

Not: Özel ambalajlı Ruby Woo rujları sadece online satışta mevcuttur; mağazalarda klasik siyah ambalajlı Ruby Woo ailesi satıştadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir