Virgin Marula Oil serbest radikallere karşı güçlü bir savunma yapıyor

Drunk Elephant Virgin Marula Luxury Facial Oil

Virgin Marula Oil, cilt için rehabilitasyon gibidir. Kritik antioksidanlar ile omega 6 ve 9 bakımından zengin marula; gençlik ışıltısını korurken besler ve dengeler, en saf haliyle kalır.

Ne ı̇çı̇n formüle edı̇ldı̇?

Marula meyvesinin çekirdeğinden gelen saf, arıtılmamış yağ; doğal veya sentetik herhangi bir kimyasal veya koku ile neredeyse hiç temas etmemiştir. Bu süper emilebilir yağ hızla dibe çöker. Ve ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır. En hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltler için uygundur.

Bı̇lmenı̇z gereken başka neler var?

Drunk Elephant tescilli bir ham, soğuk sıkım özütlemesi ve filtreleme işlemi kullanır. Bu da yağın en saf ve en konsantre şeklidir. Bu yağ hassas antioksidan polifenolleri ve korunmuş bariyer destekleyici yağ asitleri ile emilebilirdir.

Marula yağı, bitter çikolata veya yeşil ya da siyah çaydan daha fazla polifenol konsantrasyonu içerir. Bu da kirliliğe ve çevreye zarar veren serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidan savunma anlamına gelir.

Önerı̇len kullanım nedir?

Dengeli, parlak, sağlıklı görünen bir cilt için herhangi bir yağlı kalıntı içermeden ürünü yüz, boyun, eller, kolların arkaları veya yüksek neme ihtiyaç duyan herhangi bir yere 2-3 damla uygulayın. Drunk Elephant cilt bakım rutininin tamamlayıcı parçası olarak Drunk Elephant temizleyicileri, serumları ve güneş kremleri ile birlikte kullanın.

İPUCU: İnce çizgilerin görünümünü azaltmaya ve hassas cildi canlandırmaya yardımcı olmak için göz altlarına 1-2 damla uygulayın.

Yüzde 100 uçucu yağlar, silikonlar sülfatlar ve kokular içermez. Vegandır ve hayvanlar üzerinde denenmemiştir.

Yalnızca Sephora.com.tr ve seçkin Sephora mağazalarında satılmaktadır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir