Drunk Elephant & Chris McMillan imzalı saç ve vücut kiti

Hair by Drunk Elephant & Chris Mcmillan Body by Drunk Elephant

Bu sınırlı sürüm başlangıç seti; cildi temizlemek, nemlendirmek ve dengelemek için biyolojik olarak uyumlu üç vücut ürünüyle birlikte; saçı ve saç derisini besleyip koruyan saç bakım formülasyonları koleksiyonunu içerir.

Cocominotm Glossing Shampoo

Hindistan cevizi bazlı yüzey aktif maddelerin sülfat içermeyen, rengi koruyan güvenli karışımı kiri, şekillendirici ürünleri ve diğer maddeleri saç gövdesine hasar vermeden veya rengini soymadan etkili bir şekilde yok eden yumuşak, kremsi bir köpük oluşturur.

Cocominotm Marula Cream Conditioner

Kokusuz bitki yağlarının ve katı yağların konsantre, besleyici bir karışımı, tüm saç tiplerini yumuşatmaya, pürüzsüzleştirmeye ve açmaya çalışırken, ısıyla şekillendirme ve renk işlemlerinin neden olduğu hasara karşı kuvvetlendirmek ve korumak için saç teli yuvasına nüfuz eder.

T.L.C. Happi Scalptm Scrub

Sağlıklı bir saç derisi ve daha dolgun görünen saçlar için sırrımız T.L.C. Happi ScalpTM Scrub, ölü cilt hücrelerini ve şekillendirici ürün birikimini hızla parçalayıp çözmek için tasarlanmış dayanıklı, aşırı yüklü AHA/BHA karışımı kullanırken, biyolojik olarak parçalanabilir ve mükemmel derecede nazik bitki selüloz ölü hücrelerden arındırma boncukları onları süpürüp atar.

Wild Marulatm Tangle Spray

Saçı ağırlaştırmadan doğal hareket, yönetilebilirlik ve parlaklığı geri kazandırırken; etkili bir şekilde açan ve pürüzsüzleştiren çok ince, ağırlık bırakmayan buhar…

Kamilitm Cream Body Cleanser

Bir dizi ultra hafif yüzey aktif maddesi kullanarak nazikçe temizlerken; kokusuz bitki yağları ve cildi canlandıran amino asitler takviye eder ve yatıştırır, geride hafif bir koruyucu lipid tabakası bırakır. En hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltler için uygundur.

Silitm Body Lotion

Aşırı yüklü formül mat, kuru ve huzursuz cildi daha sağlıklı ve dengeli bir duruma getirmek için yeniler. SiliTM zararlı çevresel stres etkenleri nedeniyle kaybettiğiniz nemi geri kazandırır ve hidrasyonu hapseder.

Sweet Pittitm Deodorant Cream

Kokuyu uzak tutarken hassas koltuk altı cildini yatıştırmak ve nemlendirmek için formüle edilmiştir. Hassas ciltler dahil tüm ciltler için uygundur. Karbonat, uçucu yağlar ve alüminyum türevi bileşenler içermez.

Açık mavı̇ tarak + neon turuncusu çanta
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir