Cilt bariyerini bozmadan vücudu ölü derilerden arındırıyor

Sugared KoffieTM Almond Milk Scrub

Nemlendirici bitki yağlarının yumuşatan karışımı cildi beslerken; kavrulmuş ve toz haline getirilmiş kahve çekirdekleri ve kahverengi şeker kristalleri ölü derilerden arındırır.

Sugared KoffieTM Almond Milk Scrub nemlendirirken ölü cilt hücrelerini nazikçe temizler ve kuru noktaları parlatır. Tüm bunları cilt bariyerinizi bozmadan veya hassaslaştırmadan yapar.

Ne ı̇çı̇n formüle edı̇ldi?

Cildi besleyen badem sütü ve nemlendirici, antioksidan açısından zengin kahve çekirdeği, çarkıfelek ve marula yağlarının karışımı ile formüle edilen Sugared KoffieTM Almond Milk Scrub kolayca durulanırken boynun altındaki her şeyi yumuşak, pullaşmayan ve dengeli halde tutar.

Bı̇lmenı̇z gereken başka neler var?

Sugared KoffieTM Almond Milk Scrub tam olarak kulağa geldiği şekilde kokar, bu da içerdiği badem sütü, kahve çekirdeği özü ve kahve çekirdeği yağının karışımından kaynaklanmaktadır. Tatlı ve zengin içeriklidir fakat koku veya uçucu yağlar içermez.

Önerı̇len kullanım

Cömert bir miktar alın ve ıslak cilde masaj yaparak uygulayın. İyice durulayın ve nazikçe kurulayın. Sugared KoffieTM Almond Milk Scrub nefis koksa da, içmeye çalışmayın.

Yüzde 100 uçucu yağlar, sı̇lı̇konlar ve kokular ı̇çermez. hayvanlar üzerı̇nde denenmemı̇ştı̇r.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir