Yeni yılı festival havasında geçirtecek Bath & Body Works ürünleri

2021’e dingin bir şekilde ‘Merhaba’ deyin

Yılbaşı döneminin en renkli ve leziz kokularından üretilen birbirinden farklı ikonik Bath & Body Works ürünleri sevdiklerinize ve size yeni yıl hediyeleri için eşsiz alternatifler sunmaya devam ediyor.

Holiday Traditions efsanesi 16 farklı vücut bakımı ve ev kokusu ile mağazalardaki yerini aldı. 20. senesini dolduran Winter Candy Apple, 19 senelik Vanilla Bean Noel ve 2007’den beri favori olan Twisted Peppermint klasiklerine ek bu sene ahududu şekeri ve narenciye esanslı vücut bakımı, ev kokusu kategorisinde çikolatalı nane kremi, baharatlı zencefilli çörek ve şekerli Snickerdoodle eklendi.

Güzel kokmak herkesin hakkı

Bath & Body Works’ün en yeni parfümü Into The Night, koyu meyveler, gece yarısı yasemini ve zengin kehribarın zamansız kadınsı çekici karışımı ile efsaneler arasındaki yerini şimdiden aldı. Markanın mutlu ruhunun bir ifadesi olarak yaratılan Gingham, 10 yıldan fazladır en çok talep edilen ürünlerin başında gelen Japanese Cherry Blossom’da imza koleksiyon olarak raflardan yeni sahiplerine ulaşmayı bekliyor.

Markanın aromaterapi merkezinde geliştirilen 3 farklı esansiyel yağ karışımı ile rahatlamaya hazır olun. Minnettarlığa, barışa ve olumlu düşünceye teşvik etmeye yarayan Frankincense Myrrh, besleyici shea yağı ve antioksidan bakımından zengin E vitamini içeriğiyle cildinize ihtiyacı olan nemi kazandırır. Huzurlu derin nefes almaya ve rahatlamaya ilham veren çam ağacı yağı, duyuları yatıştırmaya yardımcı olan nane yağı ile denge, pozitifliği ve zihinsel berraklığı teşvik etmeye yarayan ardıç yağlarıyla duygularınızı düzenlemeye ve ruh halinizi dengelemeye yardımcı olur.

Yeni yıl hediyenizi almak için Bath & Body Works mağazalarını veya www.bathandbodyworks.com.tr ziyaret edebilirsiniz.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir