Yenilenen Lierac Mesolift Serisi ile dinç, ışıltılı ve pürüzsüz bir cilt

Güzelliğe adanan 40 yıllık tecrübe

Lierac Laboratuvarları, cildin yorgunluk belirtilerini etkili şekilde ortadan kaldıracak Mesolift serisini sunuyor! Uykusuzluk, stres, hava değişimleri cildi etkileyen faktörlerin başında geliyor. Lierac bu nedenler ile ciltte oluşan yaşlanma ve yorgunluk belirtilerine, yenilenen Mesolift serisi ile savaş açıyor.

Estetik doktorları ile bir arada geliştirilen Mesolift serisi, ciltte oluşan bitkin görünüm ve yorgunluk belirtilerini etkin formülü ile azaltıyor. Yüz mezoterapi tekniğinden ilham alan yapısı ve içeriğindeki yüzde 15 oranındaki saf C vitamin ile cildin cansız görünmesine yol açan toksin oluşumunu önlemeye yardım ediyor.

Mesolift Yorgun ve Cansız Cilt Görünümüne Karşı Etkili Yeniden Canlandırıcı Serum

Yüz mezoterapi tekniğinden ilham alarak geliştirilen yeni jenerasyon bir cilt bakımı sunuyor. Vitaminler ve mineraller açısından zengin yapıdaki Mesolift C15 Konsantre; içeriğindeki yüzde 15 oranındaki saf C vitaminin yanı sıra hyaluronik asit, amino asitler ve eser elementler sayesinde anında etki sağlıyor. 7 gün kullanım sonunda daha pürüzsüz yüz hatları ve daha eşit tonda bir cilt sunmaktadır.

Kullanımı: Gündüz & gece günlük bakım kreminizden önce günlük serumunuz yerine uygulayınız. İçerisindeki saf C vitamini tozunu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları izleyin:

  • Koruma bandını çıkarın.
  • Aktive etmek için 20 kere alt kısmına basın.
  • 15 saniye boyunca çalkalayın.
  • Kapağını hafifçe kırın.
  • Cildinize uygulayın.

Mesolift Yorgun ve Cansız Cilt Görünümüne Karşı Etkili Canlandırıcı Bakım Kremi

İçeriğindeki AHA kompleksi ile cildin canlılığını ve tazeliğini yeniden kazanmasına yardımcı oluyor. Krem, magnezyum içeren zengin yapısı ile cildin dengesini sağlamasını ve kaybettiği enerjisine kavuşmasına destek oluyor. Ayrıca bitkin ve yorgun görünen ciltler için etkili tedavi sunmaktadır. Magnezyum ile hyaluronik asit, cilde nem vererek, dolgulaşmasına yardım ediyor.

Provitamin A kompleksi, B5, B6, E vitamini; C vitamini tamamlayıcı etki göstermektedir. Tüm cilt tiplerinin kullanımı için uygundur. Gündüz ve gece günlük bakım serumundan sonra göz çevrenize gelmeyecek şekilde tüm cilde uygulanmaktadır. Daha etkili bir sonuç için Mesolift C15 Serum ile birlikte kullanımı önerilmektedir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir