Yenilenen OMO Toz 72 saat kurumuş inatçı lekeler ile savaşıyor 

‘Deneyimlemekten ve oyundan vazgeçme’

OMO Toz deterjan çeşitlerindeki yeni güçlü formül 72 saat kurumuş inatçı lekeleri ilk yıkamada çıkarıyor. Pro Çözünme teknolojisiyle geliştirilen OMO Tozlar, hızlı çözünerek çamaşırlarda kalıntı bırakmıyor. Ve dokulara zarar vermiyor.

Yenilenen OMO Toz reklam kampanyasında ‘lekeler yıkanınca geçer önemli olan kirlenmekten, deneyimlemekten vazgeçmemek ve oyuna devam etmektir’ mesajı öne çıkıyor.

Kampanya, çocukların ve gençlerin kendilerini ileriye götüren deneyimler konusunda pes etmedikleri ilham verici anlara odaklanıyor. Kirlenmenin doğal bir sonuç olduğu bu anlarda lekeler de vazgeçmemenin, eğlenmenin sembolü oluyor. Bir kez daha çocukların ve gençlerin hayatında sporun, hareket etmenin, oyunun kazanımlarına dikkat çekiyor.

OMO Marka Müdürü Elif Yıldırımcan, “Bugün marka mirasımıza anlamlı bir sayfa ekleyerek çocukların, gençlerin ve hayata güzel bir iz bırakmak isteyen herkesin düştüklerinde pes etmeden kalktıkları, yine denedikleri, kendilerini aştıkları ve oyuna devam ettikleri performans yolculuklarından ilham alıyoruz. Tabii ki bu anlarda kirlenmek kaçınılmazdır. Güçlü formüle sahip yeni OMO Toz ürünlerimizle lekeler yine bize emanet” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir