Yenilikçi formülü ve çok yönlü faydalarıyla öne çıkıyor

‘Sür ve Çık’ konforu sunuyor

Güzellik dünyasının yenisi Mashtone, multifonksiyonel hibrit özelliği ile bahar mevsiminde cilt bakımı ve güzellik sunuyor!

Mashtone CC Moisturizer SPF30, cildinize ihtiyacı olan bakımı yapmakla sınırlı kalmıyor. ‘No make up make up’ trendini yaşatıyor.  SPF 30 özelliğiyle güneşten koruyor. Anti aging etkisi sayesinde de zamanın cildinizdeki etkilerini geriye alıyor.

Kış soğuklarından bahara geçerken  yıpranan, nemsiz kalan cildinize ihtiyacı iyi bakıyor.

Her cilt tipiyle kusursuz bir uyum

Mashtone CC Moisturizer SPF30, cildi 4 mevsim boyunca güneşten koruyor. Nemlendiriyor, renk eşitsizliklerini dengeliyor. Anti-aging etkisiyle kırışıklıkları azaltıyor. Akne ve sivilceleri önlüyor. öÖzel patlayan renk pigmentleri ile cilde güzel bir renk vererek, kusurları doğal bir şekilde kamufle ediyor.

Formülündeki Aloe Vera özü, panthenol ve diğer nemlendirici bileşenler sayesinde cildin günlük ihtiyacı olan nem dengesini oluşturuyor. aSalix Alba ekstratı ve Vitamin B3 özleri, anti-aging etkisi gösteriyor. Cildi sıkılaştırıyor, kırışıkların oluşmasını engelleyerek yaşlanma karşıtı etkili bir bakım performansı gösteriyor.

Ciltteki renk farklılıklarını da eşitleyen ve adeta porselen etkisi kazandıran Mashtone CC Moisturizer SP30, cilde sağlıklı ve doğal bir ışıltı da katıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir